Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne hit czy kit?

napisał/a: videk 2011-08-04 10:06
witam, szukałam na forum we-dwoje informacji, opinii o jednym z produktów typu wszystko w jednym, nie znalazłam żadnych opinii o konkretnym sprzęcie jakim jest [Mod: reklama usunięta], więc postanowiłam założyć wątek oddzielny traktujący o urządzeniach wielofunkcyjnych w kuchni. Roboty kuchenne przyjęły się w wielu kuchniach na dobre i mają swoich fanów i przeciwników, podobnie urządzenia piekące, smażące, gotujące w jednym sprzęcie mają swoje wady i zalety, zapraszam do dyskusji na temat tego rodzaju AGD, czy się sprawdza, jest wygodny, praktyczny? czy to tylko chwyt reklamowy?
napisał/a: sorrow 2011-08-04 13:01
videk napisal(a):czy to tylko chwyt reklamowy?

Pewnie, że chwyt reklamowy. Najpierw się chwalisz na wykopie, że prowadzisz bloga o tym urządzeniu, a potem piszesz na forum, że nic o nim nie wiesz i rozważasz zakup. Bez sensu.
napisał/a: ~gość 2011-08-04 17:14
sorrow dziękuję
napisał/a: bbeataa 2014-10-16 22:16
a czemu nie, teraz coraz więcej firm produkuje takie gadżety które ułatwiają nam życie. Jeśli istnieje rozwiązanie jakiegoś problemu to ja nie widzę w tym przeszkód. W sklepie [mod:reklama usunięta] można odszukać na serio ciekawe rzeczy, zaopatrzenie kuchni jest na wysokim poziommie a ceny nie odstraszają kupca.