restauracje

napisał/a: marteczka3 2007-12-12 01:48
jarzyn, to o wycieczce tam należy mnie poinformować lub zabrać ze sobą, jeszcze pilniej niż do baru mlecznego :)

też strasznie lubię to miejsce, zgadałyśmy się o tym z Anetką ostatnio )
ja tam uwielbiam czosnek pieczony i kurki z patelni - mniaaaam, nie mówiąc o Sałacie Szefa, która jest super :)

Anetka, od Twojego opisu oscypków to aż mi w brzuchu zaczęło burczeć!
napisał/a: Anetka1 2007-12-12 07:01
marteczka, to najstępnym razem umawiamy się w Pipie :)
napisał/a: Asieńka 2007-12-12 08:44
Anetka napisal(a):Asieńka napisał/a:
esli obsługa jest nie taka to raczej z M staramy się nie zaglądać drugi raz do tego miejsca
marteczka, to już zboczenie zawodowe M...
chyba chodziło o mnie a nie o marteczkę ale to nie tylko zboczenie M ja też baaardzo zwracam na to uwagę i np nie lubie jak obsługuje mnie kelnerka, zdecydowanie wole kelnerów i na weselu moim jak tylko będę miała na to wpływ, to będzie tam zdecydowanie więcej panów (a njchętniej tylko panowie), a jak nie będę miała nic do gadania to i tak będę próbować
nela napisal(a):Anetka napisał/a:
najpyszniejsze mają oscypki w sosie czosnkowym z grilowynym boczkiem i pomidorami. Coś pysznego.
Ale przepysznie brzmi...
ooo też bym zjadła, zjadłabym wiele rzeczy jak by były w sosie czosnkowym
napisał/a: H2O 2007-12-12 09:24
Asieńka napisal(a):zjadłabym wiele rzeczy jak by były w sosie czosnkowym
Ja tez
napisał/a: ~gość 2007-12-12 11:24
Lubimy restauracje/puby/knajpki Co prawda teraz, odkąd moge się wyszaleć we własnej kuchni, chodzimy rzadziej...ale jednak co jakiś czas staramy się gdzieś iść.
W sumie trudno mi napisac o ulubionych...lubię Chińczyka w Katowicach, gdzie przy wejściu portier rekwiruje okrycia i gdzie dostaje się gorące talerze, by potrawa dłużej była ciepła Lubie Sphinxa, ale to głownie ze znajomymi wypadamy, więc raczej kojarzy mi sie to z dobrą atmosferą i masą jedzenia.. lubię pizzę w Szufladzie na Wolce ( Chorzów )..Ale najlepiej kojarzy mi się Pizzeria pod Drewnianym Bocianem w Chorzowie...dobre jedzenie ( choć, paradoksalnie akurat pizze mają średniawe..), świetny, dyskretny klimat, sacząca się gdzieś zza roga muzyczka....do tego w Święta obowiązkowo żywe choinki obwieszone piernikami..piękne wspomnienia nas łączą z tym miejscem.
Zwracam uwagę na czystość czasem aż do przesady ( nela => tak jak Ty..), ważny jest dla mnie rownież zapach..potrafię wyjść z restauracji, jeśli zapach przyprawi mnie o mdłości ( choć innym np nie przeszkadza..).

A ta knajpa Japońska ze zdjęc neli...marzę o takiej !! Strasznie chcę, by gość coś wyczarował na moich oczach Ale w Katowicach i okolicy nic takiego nie ma, przynajmniej nie znalazłam nic podobnego. A może w Krakowie coś jest podobnego? Prawdopodobnie wybierzemy się do Kraka niedługo, fajnie by było przy okazji spełnić malutkie marzenie

Asieńka napisal(a):ooo też bym zjadła, zjadłabym wiele rzeczy jak by były w sosie czosnkowym


Przyłączam się do fan-klubu "Czosnkowy sos" :D
napisał/a: Madziulka1 2007-12-12 12:28
Donia1981 napisal(a):Przyłączam się do fan-klubu "Czosnkowy sos"
oj tak !!! ja tez :) uwielbiam sos czosnkowy :) nawet do pizzy go stosuje :)
napisał/a: Butterfly1 2007-12-12 18:36
Madziulka napisal(a):oj tak !!! ja tez uwielbiam sos czosnkowy nawet do pizzy go stosuje


ja też. do pizzy, do mieska do wszystkiego mniammmmmmmmmm
napisał/a: marteczka3 2007-12-12 18:43
Donia, w Krakowie jest sushi bar, gdzie robią żarcie na Twoich oczach, i możesz sobie pogadać z gościem, zamówić to co chcesz, coś zaproponują, wymyśla. Moj ulubiony, osobiście, uwielbiam!
Bar nazywa sie Sakana i mieści sie na rogu św. Jana i św. Tomasza. są tam tez "gotowane" dania, tych już nie przygotowują na oczach klienta, tylko w kuchni, lub sushi z czymś pieczonym w środku, jeśli nie lubi sie surowej ryby.

dziewczyny ze Śląska, czy wie ktoś czy w Tychach istnieje jeszcze pizzeria Dalton przy ul. Harcerskiej?

fanklub sosu czosnkowego się powiększa, dołączam!
napisał/a: Butterfly1 2007-12-13 11:21
marteczka napisal(a):fanklub sosu czosnkowego się powiększa, dołączam!


Ale z nas śmierdziuchy
napisał/a: Asieńka 2007-12-13 12:29
o wypraszam sobbie Motylu takie wyzwiska
napisał/a: marteczka3 2007-12-14 00:35
Butterfly chociaż ja powiedziałabym - smakosze :)
napisał/a: reni123 2007-12-14 11:18
ja tez się dołączam