przepisy na drinki...

napisał/a: noska 2011-01-30 12:32
To jak ludziska. Agwa najprawdopodobniej w ciągu 2-3 miesięcy będzie już u nas. Może przy większej ilości będą zniżki, więc byśmy zamówili wszyscy na raz? Naprawdę to dobra wódka!
napisał/a: shuff 2011-02-02 12:30
witam, co do Agwy - na tą chwilę najlepszy trunek jaki piłem. Podają go w niewielu klubach, ale w kilku w Warszawie, Poznaniu na 100%. Trzeba pytać, bo każdy z miejsca dostaje tequilla sunrise i inne obyte napoje. Ulubiony drink z AGWY - JUNGLE FLAME (z dodatkiem cynamonu w pałeczkach) mhmmmm! Rewelacja, w dodatku piękny kolor. Spróbujcie i podzielcie się uwagami z nami.

[ Dodano: 2011-02-04, 15:14 ]
jest juz polska stronka AGWY, wczesniej tylko angielska wersja!
Fajna nawet...
napisał/a: beatriss 2011-02-14 21:21
shuff napisal(a):witam, co do Agwy - na tą chwilę najlepszy trunek jaki piłem. Podają go w niewielu klubach, ale w kilku w Warszawie, Poznaniu na 100%. Trzeba pytać, bo każdy z miejsca dostaje tequilla sunrise i inne obyte napoje. Ulubiony drink z AGWY - JUNGLE FLAME (z dodatkiem cynamonu w pałeczkach) mhmmmm! Rewelacja, w dodatku piękny kolor. Spróbujcie i podzielcie się uwagami z nami.

[ Dodano: 2011-02-04, 15:14 ]
jest juz polska stronka AGWY, wczesniej tylko angielska wersja!
Fajna nawet...


Ja nie piłam akurat jungle lecz coca nation. I jego polecam! Jak myślicie, czy to, że jest robiona z liści koki ma jakiś wpływ na nas? :P
napisał/a: noska 2011-02-14 21:30
Kenya myslę, że coś w tym jest! Ja miałem świetny stan po Agwie. To jest coś innego, niż po zwykłej wódce hehe Ta jest zaczarowana :P
napisał/a: kasia_b 2011-02-14 21:54
kenya, kaabul, jak rozmowa z samym sobą Cię fascynuje to do psychologa!!
ostrzeżenie ale będzie chyba ban!
napisał/a: shuff 2011-02-15 09:10
widze ze MOD nie lubi AGWY, na szczescie jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ja tam jestem za! AGWA rulezzz!
napisał/a: chudywoody 2011-10-10 22:51
a czy ktoś ma jakieś dobre przepisy na drinki robione na HERBACIE? bo piłam ostatnuio u znajomego na imprezie, on powiedział że dostał przepisy w knajpie. ktoś próbował i zna?
napisał/a: ~gość 2011-10-11 04:51
chudywoody napisal(a):a czy ktoś ma jakieś dobre przepisy na drinki robione na HERBACIE?

Jak najbardziej.O ile w nastepnym zdaniu swego posta zeznajesz zgodnie z prawda, ma je Twoj znajomy.
chudywoody napisal(a): ktoś próbował i zna?

Spojrz w lustro.
I nie pij wiecej tego swinstwa.Nie sluzy ci.
napisał/a: chudywoody 2011-10-12 18:48
Mariusz251 napisal(a):
chudywoody napisal(a):a czy ktoś ma jakieś dobre przepisy na drinki robione na HERBACIE?

Jak najbardziej.O ile w nastepnym zdaniu swego posta zeznajesz zgodnie z prawda, ma je Twoj znajomy.
chudywoody napisal(a): ktoś próbował i zna?

Spojrz w lustro.
I nie pij wiecej tego swinstwa.Nie sluzy ci.



Chyba się źle zrozumieliśmy :< Znajomy dostał przepisy w knajpie, nie chciał ich przekopiować innym, dlatego pytam. Próbowałam w domu mieszać zieloną herbatę z wódką i limonką, ale to jeszcze nie to. Pomocyyyyyyy
napisał/a: ~gość 2011-10-12 18:57
chudywoody, google! w kilka sekund znalazłam z 7 przepisów
napisał/a: ~gość 2011-10-12 19:03
chudywoody napisal(a):Próbowałam w domu mieszać zieloną herbatę z wódką i limonką, ale to jeszcze nie to.

Alez rozumiemy sie doskonale...
Nie chcial przekopiowac...?A to chytrus jeden...
Cos tam zmieszalas, ale "to jeszcze nie to...?"Eksperymentuj dalej...O ile mniej wiecej wiesz czego szukasz, to juz wieksze pol sukcesu...
Tyle tylko, ze wraz z kazdym lykiem w ramach degustacji bedzie sie u ciebie zmniejszala wrazliwosc na walory smakowe...Mniej wybredna bedziesz.
I o to chyba chodzi zreszta...
napisał/a: Escherichia1 2011-10-14 13:01