Gdzie kupujecie zdrową żywność?

napisał/a: magda332 2014-10-15 17:22
Może poszukaj takich rzeczy na stronie [mod:reklama usunięta] . Ja tutaj zamawiałam już kilka razy i było okej. Szybka i niedroga dostawa, a towar oryginalny, bez jakiś miksów z chemicznymi ulepszaczami. Moim ostatnim okryciem w tym sklepie jest na pewno czystek w formie suszonej. Super źródło polifenoli. Jeśli ktoś uważa że na jesienne osłabienie dobra jest herbata z cytryną to ja powiem, że polifenole są sto razy bardziej skuteczne niż wit. C...i co? :) także fajne wzmocnienie przed przeziębieniem!
napisał/a: Frugi 2015-10-14 20:34
Przecież tego jest cała masa w sieci, a jak e-sklepy kogoś przerażają to zawsze można poszukać w marketach czasami są robione promocję na zdrową żywność powstają specjalne stoiska. Ja ostatnio zamówiłem do domu całkiem sporo takich produktów i są bardzo smaczne, koncentrat barszczu czerwonego to u mnie akurat hit można go sobie zamówić z www sklepu Vitapol bo podobnego nie widziałem w marketach, chociaż przyznam, że jakoś szczególnie tego nie szukałem. Fajna sprawa w każdym razie.
napisał/a: sami_sami 2015-10-18 17:17
Ja zdrową żywność kupuje na targu - i sama gotuje ;). Zawsze czytam etykiety i wybieram produkty które nie mają chemii..
napisał/a: korna-123 2016-01-10 23:36
Ja zazwyczaj w sklepach internetowych ze zdrową żywnością. Zazwyczaj poszukuję produktów firmy bioplanet. Mają, na przykład wysokiej jakości olej kokosowy: [mod:reklama usunieta]
napisał/a: kawiorek88 2016-02-08 14:52
zdrowe produkty można kupić także w zwykłych sklepach :) warto uważnie czytać składy :) oczywiscie zrezygnowałam z produktów przetworzonych, w proszku, zaopatrzyłam się w aplikacje na komórkę, która rozszyfrowuje dla mnie wszystkie E i konserwanty. W zwykłym supermarkecie mozna dostać produkty fair trade, z certtyfikatami, o naprawe dobrych składach. uwazniej wybieram tez wodę, zwracam uwagę czy ma odpowiedni poziom minerałów (piwniczanka wypada tu bardzo dobrze), sama robię musli, wybieram herbate do parzenia a nie w torebkach. małe kroki, a pozwalają zmieniac dietę na lepsze :)
napisał/a: heya 2016-06-09 18:49
Ja zdrową żywność kupuję w Piotrze i Pawle
napisał/a: coffe 2016-11-08 23:56
głównie kupuję na różnych sklepach w internecie, lubię np przetwory i różne dodatki do dań z Ogródka dziadunia, tanie rzeczy i ma brdzo smacznie jak domowe, bez konserwantów. jakoś jak dla mnie pierwsza klasa.
napisał/a: teresskaa1 2017-03-31 10:31
W niektórych sieciach są stoiska ze zdrową żywnością. Na pewno są w sklepach Netto. Można kupić m.in. produkty wegetariańskie, bezglutenowe czy bez cukru.
napisał/a: espe1 2017-05-16 13:36
W kilku miejscach:

na lokalnym bazarku - szczególnie teraz kiedy możńa dostać smaczne nowalijki. Takie warzywa i owoce o wiele baredizej mi smakują niż te z supermarketu
w sklepach eko - chociaż tam akurat ceny czasami są wysokie, warto jest szukać promocji,
zdarza mi się równeiż zamawiać jedzenie przez internet. W taki sposob kupuje na przykład wędliny:
http://www.kiszeczka.pl/
Które są o wiele smaczniejsze niż te stacjonarne. Takie domowe
napisał/a: erka1991 2017-11-17 02:59
grzesia napisal(a): Chodzi mi tutaj o to czy na targu czy w sklepie zwykłym albo sklepie ze zdrową żywnością?
Opcji jest wiele, ja nadal poszukuje swojej :)

Obecnie korzystam z usług sklepu internetowego King of Juice w ramach napoi. W kwestiach codziennej żywności, mieszkam w Krakowie na krowoderskiej - mam blisko do targu oraz 3 sklepów z ekologiczną żywnością - tylko wybierać.
napisał/a: urszulasedak 2018-04-08 03:55
mam takie założenie. tylko straganik a im mniejszy to żywność zdrowsza