Fast-Food czyli szybka żywność

napisał/a: Parcinka 2007-03-20 14:51
Fast Food- czyli "bomby kaloryczne" ,zwane potocznie szybką żywnością opanowały chyba już cały świat... Mc Donaldy, KFC, Pizza Hut itd. produkują tą "zabójczą" żywność, po której tyje się bardziej niż po zjedzeniu takiej samej ilości tłuszczów pochodzących ze zdrowych źródeł.
Czy zjadacie dużo tego typu jedzenia?? Ja osobiście przyznam, że od czasu do czasu zjem KFC w ostrej panierce (może raz na pół roku). Nigdy nie jadłam żadnego hamburgera czy czegoś tp. w Mc Donaldzie, serio! Uważam ,że jest to zdecydowanie niezdrowe jedzenie i wbrew powszechnej opinii wcale nie takie tanie
A co Wy sądzicie na ten temat :???
napisał/a: patricja 2007-03-20 15:30
No na pewno jest to niezdrowe i tuczące, jednak szybkie i smaczne. Łatwiej iść do restauracji, zamówić hot doga za 3zł, niż babrać się z obiadkiem, czy iść do czegoś typu sphinx kupując coś obiado-podobnego, płacąc kosmiczną cenę. Fakt, że fast foody nie są tanie, ale tańsze. Tak szczerze, wychowałam się na jedzeniu z McDonalda i jakoś żyję, dodajmy, że z sporą niedowagą! Uważam, że na to nie ma reguły i ja osobiście preferuję fast foody.
napisał/a: kasia_b 2007-03-20 15:44
nie jadam praktycznie w ogóle fast-foodów - raz może w roku zaliczę McDonald reszta odpada, włoskiej pizzy w knajpie co czekam na nią pół godziny nie wiem czy do fast-foodów sie zalicza, jedzenie typu hamburgery czy coś to robie ale sama w domu - jednak i tak bardzo rzadko, już pizze częściej ale nie za często, bo i tak dobrze wyglądam
napisał/a: marteczka3 2007-03-20 15:46
Poniewaz (o zgrozo!) Mc Donald's stoi dokladnie na mojej drodze na uczelnie, kiedy juz zupelnie nie mam na nic czasu, i wiem, ze godzina stracona na obiadek (przygotowac&zjesc) to o godzine mniej snu, bo ze wszystkim trzeba sie kiedys wyrobic, to czasami tam wpadam i cos zjem... ale rzadko, wiec chyba nie da sie na mnie zilustrowac zlego wplywu tego na wage czy zdrowie ;) generalnie jem duzo warzyw, owocow, makaronu i pizzy, ale to chyba stala dieta wszystkich Wlochow ;) a w innych niz Mc Donald's Fast Foodach szczerze mowiac nigdy nie bylam - jak na razie sie nie wybieram :)
napisał/a: orka2 2007-03-20 21:36
A ja tam lubie czasem zjeci cos niezdrowego :D wlasnie mamy z Girkiem ochote na te nowe kanapki w Macu z kurczakiem i musimy sie na nie przejsc ( tylko strasznie drogie 9 zl :/ ) uwielbiam poza tym pizze i ostatnio uzaleznilismy sie z Gireczkiem od kebabu :D Ja wyznaje zasade ze jesli mam na cos ochote to to jem :D pamietam jak na chemii chcialo mi sie coli i lekarz mi powiedzial ze mam sobie ja pic dowoli i jesc to na co mam ochote wiec tak robie :P :)
napisał/a: slonko4 2007-03-20 21:44
My z A. całkiem do niedawna kilka razy w tygodniu żywiliśmy się na fast-foodach (pizza hut, z McDonalds tylko frytki, zapiekanki z Oskara) i niestety negatywnie się to na naszym zdrowiu i wadze odbijało. Więc stwierdziliśmy z dnia na dzień, że koniec z tym! Da się bez tego żyć. A jak już nie mamy czasu zjeść w domu, bo cały dzień spędzamy w Warszawie, wtedy chodzimy do Green Way'a - jedzonko porządnie przygotowane, nie na szybko, trochę się czeka, ale bardzo smaczne. No, i wegetariańskie :) Poza tym popieram opinię, że fast-foody to wbrew pozorom, pożeracze pieniędzy!
napisał/a: iwa2 2007-03-21 07:46
uwielbiam chodzić do Mc Donalda, najbardziej smakuja mi tam frytki i hamburgery, od czasu do czasu zdarzy mi się zjeść pizze lub sharme w sphinxie. Wiem, że to niezdrowe jedzenie ale bardzo mi smakuje. Teraz ograniczam jedzenie fast-foodów bo chcę koniecznie schudnąć a przyznam, że właśnie takie jedzenie + słodycze spowodowało, że mi się przytyło.
napisał/a: samsam 2007-03-21 10:16
Często tego nie jadam.
Ale uwielbiam to
Uwielbiam tłuste frytki smażone na niewiadomo jakim oleju, uwielbiam hamburgery z mięsem niewiadomego pochodzenia, uwielbiam kaloryczna, lodowatą colę.
napisał/a: natalia.nm. 2007-03-21 10:26
a ja uwielbiam pizzę i jak długo jej nie jem to o niczym innym nie mogę myśleć i nic innego mi nie smakuje (to nie tak często ale raz w miesiącu na pewno) chociaż pizza nie jest fast foodem ale jest równie kaloryczna

Do takich barów jak MC Donald'S KFC czy coś innego nie chodzę bo nie ma takich w mojej miejscowości (może to i lepiej) ale jak mam okazję to wypije czekoladowego shake'a (co zdarza się może raz czy dwa w roku)
napisał/a: Kinia 2007-03-21 10:53
Ja lubię pizze i sharme w Cleopatrze w MC Donalds tez czasem jadam ale sporadycznie.
napisał/a: kobietka Swiss 2007-03-21 17:09
ja tez uwielbiam pizze ale tylko z owocami morza...
napisał/a: marteczka3 2007-03-21 20:30
pizza i fast food to dla mnie dwie totalnie rozne rzeczy ) ale pizzy zjadam duzo, a moja waga miewa sie niezle, wiec sie nie martwie i spokojnie sobie wcinam ukochana Margherite :)