Ulubione portale społecznościowe

napisał/a: aniaasokolowska 2015-09-26 20:18
Cześć wszystkim Forumowiczom !!!

Jestem totalnie zmęczona korzystaniem ze wszystkich nam znanych portali społecznościowych. Znudził mnie Facebook, Instagram, Spotify.. Chciałabym zacząć korzystać z takiego portalu, który łączy w sobie cechy ich wszystkich - mam jedno konto, jedno hasło i jeden profil.

Czy znacie jakieś godne polecenia??? Takie na których mamy dostęp do tego wszystkiego???
Szukam swojego ulubionego, pomocy :(
napisał/a: Witemagen 2015-11-04 13:59
Nie przepadam, za portalami spolecznosciowymi.
napisał/a: Zuzki 2015-11-05 10:54
Czasami przeglądam Twittera ale ogólnie nie przesiaduję godzinami na portalach społ.
napisał/a: annalasowska 2015-11-17 11:36
Ja tez nie przepadam
napisał/a: muslina 2015-11-17 15:32
Nie wiem czy znajdziesz coś co przebije Facebooka, skoro wszyscy na nim siedzą, a sztab Cukierberga udoskonala pod każdym kątem coś w nim. Nie chodzi mi o moje subiektywne "ulubienie", no ale po prostu- ile osób "siedzi na fejsie", a kto jeszcze zagląda na NK, jak ktoś ma Twittera to Facebooka też, jak ktoś ma Spotify, to fejsa też, z blogami, stronami internetowymi itd to samo.
To jeśli nie znasz już teraz z miejsca czegoś co jest wszystkim w jednym to po prostu tego chyba nie ma.

Ja osobiście korzystam bardzo z Facebooka, ale ze społecznościówek dużo udzielam się na Couchsurfingu i portalach fotograficznych typu 500px czy Flickr ;)
napisał/a: zosiank 2015-11-19 19:23
na razie nie ma chyba nic lepszego niż Facebook. Od czasu do czasu korzystam z Ingrama lub Twittera.
napisał/a: krasnolud1 2015-11-19 19:28
muslina napisal(a):skoro wszyscy na nim siedzą,
proszę Cię nie obrażaj tych WSZYSTKICH, którzy nie korzystają
napisał/a: muslina 2015-11-21 22:16
haha wybacz, zaokrągliłam :D Bardziej chodzi mi o to, że społeczeństwo przenosi się na Facebooka :D nie chciałam nikogo obrazić ;)

Wystarczy popatrzeć choćby na to, że teraz każda firma, organizacja, gwiazda, zespół, polityk oprócz strony internetowej musi mieć swojego fanpage'a na fejsie. Nie NK, niekoniecznie Twittera (sporo, ale nie aż tak masowo jak FB), tylko właśnie fejsa :D
napisał/a: Aldonab 2015-11-22 00:39
Co jakiś czas zdarza mi sie zajrzeć na Pinterest.
napisał/a: dowal33-44 2015-12-19 01:37
Ehhh same głupoty na tych fejsach, fakt, czasem idzie się pośmiać ale generalnie strata czasu to jest... warto aby tam nie być :P
basia0971
napisał/a: basia0971 2015-12-19 12:42
Nie mam ich za wiele, lubie fora które mają dużo przydatnych informacji - nie znoszę FB i nie rozumiem, że ludzie umieszczają tam całe swoje życie...
napisał/a: Dagnam 2015-12-22 01:07
Nie używam żadnych typowych portali społecznościowych bo jakoś mnie to nie bawi.