Pomysł na wakacje

napisał/a: Klarysak 2016-03-03 10:39
Mam nadzieję na wakacje w Chorwacji bo od dłuższego czasu bardzo podoba mi się ten kraj.
napisał/a: jackol 2016-03-11 11:22
My mamy nadzieję, że na wakacje pojedziemy całą rodzinką nad morze.
anna_k
napisał/a: anna_k 2016-03-29 19:28
maniutka86 napisal(a):
Noria napisal(a):może podróż autostopem? Duży plecak i w drogę.


Tylko bez paralizatora ani rusz ;) Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to podstawa. Lepiej być odpowiednio ubezpieczonym niż skończyć w piwnicy jakiegoś norwega.


z paralizatorem to chyba lekka przesada, gaz to już prędzej
napisał/a: Tancerka1 2016-03-30 11:31
Ja sobie marze o Korfu, Sycylii, Malcie i Cyprze.. ale jak widze co sie dzieje na swiecie to chyba nigdzie za niedlguo nie bedzie bezpiecznie
napisał/a: marmurka 2016-03-30 21:24
maniutka86 napisal(a):

Tylko bez paralizatora ani rusz ;) Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to podstawa. Lepiej być odpowiednio ubezpieczonym niż skończyć w piwnicy jakiegoś norwega.


Paralizatory nie są wszędzie legalne. Warto to wziąć pod uwagę, przy wyborze środka samoobrony.
napisał/a: evelka 2016-04-08 14:39
Ja kocham Zakopane czy to w zimie czy latem. Polecam spontaniczne wycieczki w góry.
napisał/a: madamo 2016-04-28 01:01
Może Turcja ? Warto zerknąć na oferty itaki maja teraz dużo promocji i właśnie do Itaki też jest my zamierzamy też z tej oferty skorzystać http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/bodrum/hotel-yelken-mandalinci-spa-wellness,BJVYELM.html?ofr_id=37c8fc70a3eecdad34a696a8ca19a247f49c02a7c489b8e4e900b474720c8a75&adults=2&childs=0
napisał/a: heya 2016-06-06 17:05
Ja wybieram się do Grecji
napisał/a: Piegusowa 2016-07-08 14:02
My razem ze znajomymi wynajmujemy na spółę domek w Chorwacji we wrześniu (wyjdzie na łebka niecałe 30 zł za dobę, wiec taniej niz nad bałtykiem), z kuchnią zeby można bylo sobie pogotowac. Blisko morza, ciepełko, pyszne jedzenie,czego chcieć więcej :)
napisał/a: mintu 2016-07-11 22:06
Akacjowa napisal(a):My razem ze znajomymi wynajmujemy na spółę domek w Chorwacji we wrześniu (wyjdzie na łebka niecałe 30 zł za dobę, wiec taniej niz nad bałtykiem), z kuchnią zeby można bylo sobie pogotowac. Blisko morza, ciepełko, pyszne jedzenie,czego chcieć więcej :)

30 zł za osobę na dobę to strasznie mało! Nad Bałtykiem za tyle to chyba by trzeba w piwnicy mieszkać Chorwacja za takie pieniądze to marzenie! Gdzie to znalazłaś?
napisał/a: Piegusowa 2016-07-13 14:01
Ma się te swoje sposoby ;) A tak serio to nic trudnego, po prostu nie mamy zbyt wygórowanych oczekiwań, jedziemy we wrześniu, czyli już jest trochę taniej (a przynajmniej będzie mniej ludzi, a ciepło wciąż tak samo), gotujemy sami albo gdzieś w knajpach się będziemy czasem stołować, dojeżdżamy we własnym zakresie, nie jest to żadne all inclusive (dzięki bogu :)) wiec cena jest jaka jest :) my akurat wynajmujemy z Interhome, bo mamy to biuro sprawdzone i wiem, ze nie czekają mnie żadne niespodzianki na miejscu w postaci np. braku zakwaterowania ;) A różnica w kwocie z niedrogiego noclegu pójdzie akurat na paliwo :)
napisał/a: mintu 2016-07-20 22:21
Akacjowa napisal(a):Ma się te swoje sposoby ;) A tak serio to nic trudnego, po prostu nie mamy zbyt wygórowanych oczekiwań, jedziemy we wrześniu, czyli już jest trochę taniej (a przynajmniej będzie mniej ludzi, a ciepło wciąż tak samo), gotujemy sami albo gdzieś w knajpach się będziemy czasem stołować, dojeżdżamy we własnym zakresie, nie jest to żadne all inclusive (dzięki bogu :)) wiec cena jest jaka jest :) my akurat wynajmujemy z Interhome, bo mamy to biuro sprawdzone i wiem, ze nie czekają mnie żadne niespodzianki na miejscu w postaci np. braku zakwaterowania ;) A różnica w kwocie z niedrogiego noclegu pójdzie akurat na paliwo :)


Słyszałam o tym biurze. Znajomi byli zima w Austrii, a rok temu nad naszym morzem wynajmowali u nich apartament. Wszytsko bardzo fajnie, bez przykrych niespodzianek. My w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy, bo problem z urlopem mam. No, ale jeśli jakimś cudem coś sie zmieni to też sobie pewnie u nich poszukam domku czy mieszkanka. Też nie szukamy nie wiadomo jakich luksusów. Ważne,żeby oferta nie różniła sie od tego co w katalogu. Fajnie mieć sprawdzone biuro.