Pomysł na wakacje

napisał/a: enemka 2014-08-29 15:51
Wakacje za granicą nie kosztują wcale mniej niż w Polsce ... Bajki opowiadacie ponieważ takie wczasy to nie tylko koszt hotelu z przelotem ( no chyba,że chce się siedzieć cały urlop przed basenem) ale również zwiedzanie, zakupy, drobne wydatki... Oj nazbiera się tego
Tak więc my na przykład z rodziną wakacje spędziliśmy w Polsce. Wypoczywaliśmy sobie pod Warszawą w [mod:reklama usunięta] . Miły ośrodek, bardzo dobry standard, smaczne jedzenie . Pól godzinki samochodem od Warszawy. I co najważniejsze było tanio.
napisał/a: SywiaM 2015-07-23 10:45
My wspólnie z mężem wypożyczamy sprzęt w [reklama usunięta] i będziemy świetnie się bawić w okolicy Helu. Jest to nasze wspólne hobby i z pasją oddajemy się lataniu:)
napisał/a: xander 2015-07-23 17:06
W tym roku Gdańsk na tydzień odwiedzę :)
napisał/a: gaga15 2016-01-17 21:17
Kupiłam w matrasie ksiązke "Najciekawsze zakątki świata" i zadałam sobie postanowienie , że zwiedze wszystkie miejsca z tej ksiązki ;D narazie zbieram pieniądze ale warto z tych widoków co pokazują w tej książce :)
napisał/a: reniferQ 2016-01-24 23:18
Najlepiej jakieś blogi podróżnicze sobie wygooglować i tym się zainspirować. Ja w tym roku planuje polecieć do Barcelony. Strasznie tam pięknie, patrzcie: http://www.summerbench.pl/romantyczna-barcelona-parc-del-laberint-dhorta-labirynt/
napisał/a: Eufemia 2016-01-25 11:12
Mam nadzieję że w końcu zobaczę w te wakacje Chorwację.Jeszcze tam nie byłam a z tego co oglądam zdjęcia i czytam w internecie to bardzo mi sie podoba ten kraj.Ktoś a was może tam był na wakacjach?
napisał/a: Kamcia90 2016-01-26 07:18
Ja chce w tym roku zwiedzić Norwegię.
2016 to zmiana kierunku z południa na północ!
już przygotowuje się do wyprawy :D tzn. odkładam pieniądze:D
napisał/a: marcin_755 2016-01-28 09:35
a ja wybieram sie na urlop juz w marcu ;) bede zwiedzal bali i gili na wyprawie mocy. zapowiada sie ciekawie i calkiem inaczej niz moje dotychczasowe podroze. szkoda tylko ze jade sam no ale moze ekipa okazje sie w porządku!
napisał/a: myszka6666 2016-01-30 23:25
My rokrocznie spędzamy urlop w klimczoku w szczyrku - [reklama usunięta] jeden z ciekawszych polskich hoteli dla dzieci - jeśli jedziecie z dzieciakami, polecam bo warto. atrakcji mnóstwo, nawet gdy pogoda nie dopisze. Świetna lokalizacja na aktywny wypoczynek.
napisał/a: Costeczka1 2016-02-02 09:43
A ja w tym roku pojadę do Hiszpanii. Wynajmę sobie domek od nich [mod:reklama usunieta] i będę się wylegiwać godzinami na plaży. Oj tak! To jest to :) Już chce lato!
anna_k
napisał/a: anna_k 2016-03-02 16:37
może podróż autostopem? Duży plecak i w drogę.
napisał/a: kajuniakwiat 2016-03-03 03:40
Noria napisal(a):może podróż autostopem? Duży plecak i w drogę.


Tylko bez paralizatora ani rusz ;) Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to podstawa. Lepiej być odpowiednio ubezpieczonym niż skończyć w piwnicy jakiegoś norwega.