Podróżowanie

napisał/a: Cyntia 2016-11-02 11:04
Ja jeszcze nie byłam w Beskidach a patrząc na zdjęcia w internecie myślę że bardzo by mi się tam podobało.Był ktoś z was w tamtym rejonie?
napisał/a: lilcia1 2016-11-03 17:05
Tegoroczne wakacje spędziłam w Grecji, bardzo miło wspominam gorąco, cieplutka woda, piękne widoczki
napisał/a: za_mała 2016-11-16 08:36
A byłaś może na Krecie, czy wyczaiłaś jakieś inne fajne miejsce?
napisał/a: demericor 2016-11-26 19:23
Krynica Morska POLECAM !!! Byłem niestety tylko na tydzień, ale jestem mega zadowolny ! pełno atrakcji typu disco albo jakieś maszyny w miasteczku, wycieczki po zalewie wyiślanym i to co na plaży czyli jakieś skutery,banan, itp. Super czysta plaża, dobrze zaopatrzone na nich barki A co do ilości ludzi to jak wszędzie w Polsce mnóstwo !ale na tak duże miejsce to całkiem spoko się to rozkłada
napisał/a: za_mała 2016-11-28 09:53
No teraz raczej pogoda nie zachęca do wypadów na plażę.
napisał/a: anullka2 2016-11-28 18:39
Ja miałam okazję pojechać do USA na 5 tygodni to była niezapomniana podróż, nowy york, największe parki narodowe, los angeles, las vegas, san francisco i miami ale dużo kosztowała ta przyjemność :)
napisał/a: Malana 2016-12-06 22:32
anullka napisal(a):Ja miałam okazję pojechać do USA na 5 tygodni to była niezapomniana podróż, nowy york, największe parki narodowe, los angeles, las vegas, san francisco i miami ale dużo kosztowała ta przyjemność :)


Marzy mi się taka podróż :)
napisał/a: Julitar 2016-12-08 23:20
Ja bym chciała zobaczyć takie kraje jak Nowa Zelandia,Norwegia(fiordy) oraz w USA zobaczyć Alaskę.
napisał/a: za_mała 2016-12-12 10:23
A mnie ciągnie do Azji.
napisał/a: Piegusowa 2017-02-03 15:05
anullka napisal(a):Ja miałam okazję pojechać do USA na 5 tygodni to była niezapomniana podróż, nowy york, największe parki narodowe, los angeles, las vegas, san francisco i miami ale dużo kosztowała ta przyjemność :)


Pozazdrościć podróży :) mnie się marzy zachodnia część Stanów, zwłąszcza San Fransisco i Wielki Kanion :) Może kiedyś :) A tymczasem jeżdże kiedy tylko mogę i gdzie się da :) głównie po Polsce tak weekendowo, ale też i dalej. Noclegi, żeby byl jak najtaniej to na bookingu albo przez interhome, szukam tanich lotów, czesto jak jest jakas fajna promocja na bilet to biorę w ciemno a potem sie martwię o resztę :)
napisał/a: amh7 2017-03-02 07:16
Akacjowa napisal(a):
anullka napisal(a):Ja miałam okazję pojechać do USA na 5 tygodni to była niezapomniana podróż, nowy york, największe parki narodowe, los angeles, las vegas, san francisco i miami ale dużo kosztowała ta przyjemność :)


Pozazdrościć podróży :) mnie się marzy zachodnia część Stanów, zwłąszcza San Fransisco i Wielki Kanion :) Może kiedyś :) A tymczasem jeżdże kiedy tylko mogę i gdzie się da :) głównie po Polsce tak weekendowo, ale też i dalej. Noclegi, żeby byl jak najtaniej to na bookingu albo przez interhome, szukam tanich lotów, czesto jak jest jakas fajna promocja na bilet to biorę w ciemno a potem sie martwię o resztę :)


Też mnie kusi żeby kupić bilet i gdzieś polecieć i potem się martwić o nocleg ale jakoś jeszcze nie znalazłam w sobie odwagi żeby tak zrobić
napisał/a: muslina 2017-03-02 16:58
napisal(a):
Zjechałam całą Costa Blanca, Walencję i Majorkę, a w przyszłym roku planuję objechać Katalonię :)


hehe znalazłam swojego posta z 2015. Plan mi się nie udał, nie objechałam Katalonii, za to moje macki sięgnęły Andaluzji. Przeżyłam jedną z lepszych podróży w życiu, mimo ze spałam gdziekolwiek, kąpałam się gdziekolwiek a obiadem mym konserwy :D