najtansze oc? gdzie? nie mam znizek

napisał/a: joanka231 2009-07-07 10:16
hej kapnelam sie dzis ze skonczylo mi sie ubezpieczenie na cc, nie mam znizem zadnych 29 lat prawko od 2001. gdzie najtaniej sie ubezpieczyc?
napisał/a: ~gość 2009-08-03 13:47
jeszcze pojemność podaj.
Najprawdopodobniej w inter risk.
napisał/a: maleństwo_ 2009-08-04 10:57
joanka23 napisal(a):nie mam znizem zadnych 29 lat prawko od 2001


hmm dziwne... Ja mam 20lat, od 18roku życia prawko... Po roku już miałam zniżkę, za kontynuację i bezwypadkową jazdę. Jedynie tam chyba zwyżka za wiek była... Ubezpieczałam się w allianzie.
napisał/a: ~gość 2009-08-04 11:49
maleństwo_ napisal(a):hmm dziwne... Ja mam 20lat, od 18roku życia prawko...

bo Ty ubezpieczałaś samochód na siebie bądź byłaś współwłaścicielem.
joanka23 jeśli nie ubezpieczała samochodu to nie ma zniżek.
napisał/a: dark_salve 2009-12-19 01:05
A ja Wam powiem tak. Jak kupiłem 3 lata temu auto to też się zastanawiałem gdzie mnie najtaniej wyjdzie (bo większość przecież szuka najtańszego). I poszedłem do dwóch punktów (ale nie jednego ubezpieczyciela) "pośredników" u których można się ubezpieczyć w różnych firmach. I zapytałem która ubezpieczalnia ma dla mojego pojazdu (podałem markę, model, rok i silnik) najtańsze ubezpieczenie OC. I jak dla mojego (rocznik '92) okazał się Allianz. Mój tata natomiast swoje dwa auta i przyczepkę ma w Link4. Wcześniej miał w PZU ale tam z niego zdzierali i robili problemy. Także najlepiej się przejść chyba do kilku i zapytać o konkretną cenę OC dla danego auta.

napisał/a: ~gość 2009-12-21 19:37
Zgadzam sie z dark_salve, najlepiej popytac. Ja jestem w Axa ale tylko dlatego ze zaproponowano mi korzystne warunki no i jakas tam znizke mam natomiast moj brat i narzeczony sa ubezpieczeni w HDI i nie narzekaja a ceny super, wiec ja od przyszlego roku pewnie tez ide do HDI
napisał/a: ~gość 2009-12-22 09:14
wiecie jak podrożało OC? masakra... ubezpieczonych w compensie do 28 roku życia czeka niemiła niespodzianka...
napisał/a: czuczu2 2009-12-23 15:35
Może w PZU spróbuj coś wytargować...
napisał/a: dark_salve 2009-12-23 16:15
Magda_86 napisal(a):Ja jestem w Axa ale

A ja tam nie jestem z jednego powodu - bo pracując w firmie która współpracowała z AXA, to był jeden z produktów który odradzali klientom - brać różne rzeczy z AXA ale nie OC.

Magda_86 napisal(a):moj brat i narzeczony sa ubezpieczeni w HDI i nie narzekaja a ceny super, wiec ja od przyszlego roku pewnie tez ide do HDI

miałem też tam swoje ubezpieczyć, no ale Allianz przebił cenę :D

napisał/a: ~gość 2009-12-23 16:57
dark_salve napisal(a): brać różne rzeczy z AXA ale nie OC.
dlaczego??
napisał/a: dark_salve 2009-12-23 22:55
Magda_86 napisal(a):dark_salve napisał/a:
brać różne rzeczy z AXA ale nie OC.
dlaczego??

szczegóły znają tylko dyrektorzy i kierownicy, pracownikom tylko powiedzieli że wszystkie produkty AXA możemy sprzedawać ale OC odmawiać i za żadne pieniądze nie zgodzić się na podpisanie z klientem. Niestety nie wiem dlaczego.

napisał/a: Monini 2009-12-24 22:55
Magda_86 napisal(a):natomiast moj brat i narzeczony sa ubezpieczeni w HDI i nie narzekaja a ceny super, wiec ja od przyszlego roku pewnie tez ide do HDI

my kiedy chcieliśmy zarejestrować kolejne auto na męża zrezygnowaliśmy z PZU na rzecz HDi, bo było o połowę tańsze, teraz przy 2 autach jest jeszcze większa zniżka, co prawda cena nie spadnie, ale jest konkurencyjna, dodatkowo zniżki współmałżonka przechodzą na drugiego... jedynie nie udzielono mi informacji jak jest w przypadku wypadku, czy oboje dostają wzwyżkę czy nie
ale tak to polecam

Porównywałam ceny różnych zakłądów przez Internet i jednak nasze ubezpieczenie daje najlepsze ceny