Studia

napisał/a: Dorota225 2017-05-26 10:25
A co myślicie o powrocie na studia II stopnia po kilku latach? Mam już licencjat, ale chciałabym się rozwijać. Pracuje, wiec raczej tylko studia zaoczne lub online wchodzą w grę. Jak myślicie? Warto się w to pakować?
napisał/a: 99patryczka 2018-01-06 14:52
A ja studiuję elektronike i telekomunikacje :D
zuzolka
napisał/a: zuzolka 2019-03-29 13:41
Wypowiedź trochę stara i pewnie się nie doczekam odpowiedzi, ale też mnie ciekawi, czy takie studia są cokolwiek warte, czy to raczej pic na wodę i papier dla papierka. Sama bym się raczej nie wybrała, gdybym nie miała możliwości studiować dziennie czy zaocznie to raczej robiłabym kursy z certyfikatami.
napisał/a: bajowaOla 2019-09-24 14:11
Nieważny kierunek, a ważne zainteresowanie tym, co się studiuje. Można studiować wielce wybitny kierunek i być tym totalnie niezainteresowanym A potem nie móc znaleźć pracy w tym zawodzie. Bądź może być kompletnie na odwrót
napisał/a: bajowaOla 2019-09-24 14:12
Dorota225 napisal(a): A co myślicie o powrocie na studia II stopnia po kilku latach? Mam już licencjat, ale chciałabym się rozwijać. Pracuje, wiec raczej tylko studia zaoczne lub online wchodzą w grę. Jak myślicie? Warto się w to pakować?

Jasne, że tak. Studia mogą podnieść znacząco twoje kwalifikacje. Masz już jakieś doświadczenie w pracy, więc papierek ukończenia studiów może pomóc pójść dalej.