Autor Wiadomość

Pomysł na własny biznes - czy warto?

heya

Wysłany: 2016-06-04, 00:44   
Uważam, że warto spróbować z własnym biznesem :-D

Gnomir

Wysłany: 2016-12-08, 10:34    Re: Pomysł na własny biznes - czy warto?
Marty29 napisał/a:
Wg mnie gastronomia nadal też . Moja siostra mnie męczy ostatni żebym z nią zrobila spółkę bo chce otworzyc taka pizzerię w FoodTrucku , Crazy Pepe- słyszałeyście o tej sieci ? Rozwazamy to właśnie na zasadzie franczyzy, koszt wyjściowy do ogarnięcia, nieduuży nawet, nie ukrywam ze kusi mnie bo zasze sobie marzyłam o własnej pizzerii, może to byłby dobry poczatek

Super pomysł, a najważniejsze jest to, że przy takim biznesie nie przywiązujesz się na stałe do danego miejsca, tylko można przemieszczać się wyszukując najlepsze dla siebie miejsca. Poza tym ludzie lubią nowości, a taka forma pizzerii nie jest bardzo rozpowszechniona, więc będzie to ciekawe.

Halinara

Wysłany: 2016-12-21, 17:49    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Dobry pomysł na biznes to dopiero połowa sukcesu,później trzeba jeszcze dotrzeć do klienta ale zawsze warto spróbować.

gosiczek

Wysłany: 2017-03-22, 17:11    Pomysł na własny biznes - czy warto?
A myślałaś o http://www.lexagit.pl/telepraca-praca-w-domu/ ? Świetna sprawa dla kobiet zmuszonych pozostać w domu, a chcących sobie dorobić. Nienormowany czas pracy, bez wychodzenia z mieszkania do zakładu pracy, jednym słowem wygoda. Do tego wszystkie świadczenia, które pracodawca jest zobowiązany ponosić. Sama się rozglądam za takim zarobkowaniem.

Sioło

Wysłany: 2017-04-08, 12:09   
Firma transportowa to całkiem niezły biznes. Ludzie zawsze potrzebowali, potrzebują i w dalszym ciągu będą potrzebować transportu. Oczywiście założenie tego rodzaju przedsiębiorstwa to nie jest bułka z masłem, ale przy odrobinie dobrej woli można to jakoś ogarnąć. Tu macie garść porad na początek: http://www.praca-biznes.p...-krok-po-kroku/, mogą okazać się bardzo przydatne, jeśli myślicie o takim sposobie zarobku.

Euzebian

Wysłany: 2017-04-09, 19:42    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Przy zakładaniu własnego biznesu trzeba wszystko dobrze przemyśleć bo łatwo jest otworzyć ale trochę trudniej później utrzymać tak żeby zarabiało na siebie.

milena_kos

Wysłany: 2017-04-19, 13:06    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Jasne, że warto! Ja, przymierzam się do otwarcia firmy produkcyjnej - wiem, że będzie ciężko, jednakże mimo to robię wszystko, aby zrealizować ten cel. Znalazłam już nawet miejsce, w którym zaopatrzę się w niezbędny sprzęt: https://e-hak24.pl/

Honoryna

Wysłany: 2017-04-23, 20:28    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Czy warto czy nie to się okaże dopiero po jakimś czasie gdy się jakiś biznes już prowadzi.

Emila7

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-24, 00:07   
Warto, bo własny biznes daje niezależnośc. Co prawda czasami jest ciężko, ale naprawdę warto. Sama prowadzę firmę już od paru lat i bywało różnie, ale nie narzekam. A odkąd korzystam z programu afaktury.pl mam dużo mniej pracy z papierami.

milena_kos

Wysłany: 2017-04-28, 21:33    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Czy myślicie, że przy promocji firmy warto zastosować się do rad zawartych w tym artykule: http://drukwfirmie.pl/478...orowa-i-neonowa? Wydaje się być dość ciekawy.

Zekuna

Wysłany: 2017-05-01, 13:47    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Pewnie, że warto własny biznes bo jest się wtedy zupełnie niezależnym, a i dzięki temu są szanse na dość dobre zarobki. Pracując na etat można tylko liczyć na niewielkie podwyżki, a to i tak z łaską. Jak się ma talent i jest się dobrym w tym co się robi można liczyć na nieograniczone zyski

Merry_Jane

Wysłany: 2017-05-09, 10:06    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Ja bym proponowała wyjście od własnych umiejętności, mój chłopak jest z zawodu leśnikiem i trudno mu było znaleźć pracę, założył firmę ze szkoleniami survivalu i wprawdzie musiał ją zamknąć po dwóch latach, ale zdobył dużo cennego doświadczenia i bez problemu znalazł pracę w nowej branży.

Karinam

Wysłany: 2017-05-14, 18:21    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Tak jak ktoś wyżej napisał i u mnie w firmie jak są podwyżki to bardzo małe.Już od pewnego czasu mam pewien pomysł na biznes i być może do końca roku uda mi się zrealizować marzenie o własnej firmie.

agati866

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-05-15, 12:26    Pomysł na własny biznes - czy warto?
A co myślicie o własnej aptece? W chwili obecnej zgłębiam temat wyposażenia wiem tyle co wyczytałam tutaj https://www.twoje-zdanie....-twojej-apteki/ . Może są tu jakieś osoby które pracują w aptece i nakreślą co jest potrzebne aby aptekę otworzyć? Jestem na etapie tworzenia biznesplanu.

Klarra

Wysłany: 2017-05-17, 11:03    Pomysł na własny biznes - czy warto?
Dla mnie własna firma cały czas pozostaje w sferze marzeń ale jakiś tam pomysł na swój biznes mam tylko cały czas coś staje mi na przeszkodzie żeby go zrealizować. :sad:

Odpowiedz do tematu