Roznica wieku w zwiazku

napisał/a: power 2011-09-08 09:29
Jak dla mnie wiek to nie jest bariera (oczywiście w granicach rozsądku), ale różnica 10-15 lat to żaden problem, a wręcz przeciwnie, można się wtedy wzajemnie od siebie wiele nauczyć.
napisał/a: marekK 2011-09-08 22:51
Musisz sama to ocenić i dokonać wyboru. Spróbujcie wspólnie pokonąć jakieś problemy,poznajcie szarość codziennego życia i bycia razem w trudnych chwilach.To ci da odpowiedź.
napisał/a: nina_13 2011-09-12 18:43
Osobiscie uważam ze dzis to juz nie jest jakies dziwne ze miedzy ludzmi bywaja duze różnice wieku, powiedziałabym ze nawet staje sie to normalne, znam takie pary z mojego kregu znajomych. Kwestia jest podejścia i charakteru obydwu stron, wiadomo ,że dla faceta starszego dumą jest ze ma młodsza a z kolei Ty ze starszy jest bardziej doświadczony , zaradny itd jesli sie dogadujecie to jest elegancko, czasem bywają róznice pogladów i takie tam, sprzeczności :) ale to jak w każdym zwiazku:)

powodzenia i wytrwałości życzę:)
napisał/a: Duego.com 2011-11-01 16:45
Pozwólcie, że przytoczę ten problem z naukowego punktu widzenia:

1. Średnio w Europie większość mężczyzn żeni się z kobietą o 3 lata młodszą.
2. W 2003 roku przeprowadzono badanie, którego autorem było Biuro Statystyk Narodowych Wielkiej Brytanii. Wynikło z niego, że proporcja kobiet, które wychodzą za młodszych mężczyzn w Anglii i Walii wzrosła z 15 do 26% na przestrzeni 1963-1988.
3. Według badań z 2010 r. bez względu na kraj pochodzenia, kobiety preferują mężczyzn starszych lub przynajmniej w tym samym wieku.

Wioski:
Jeśli Twój facet jest starszy to nie masz się czego wstydzić, a wręcz przeciwnie - należysz do większości :). Jak widać trendy też się zmieniają, ale nie przysłaniają tych dominujących.

Powodzenia :)
napisał/a: power 2013-12-05 14:51
co by się nie działo, ważne że razem :P
napisał/a: KokosowaNutka 2013-12-05 15:02
ashley86 napisal(a):Mezczyzni statystycznie zyja krocej od kobiet, wiec wychodzac za maz za starszego trzeba sie liczyc z tym, ze wczesniej zostanie sie wdowa.

Wiem, ze to post sprzed prawie 3 lat ale chcialabym sie do niego odniesc..
Moj maz jest 18 lat starszy i niemal pewne jest, ze to on pierwszy odejdzie i mnie zostawi :( Raz na jakis czas nachodza mnie takie mysli i az ryczec mi sie chce
napisał/a: Valkiria_ 2013-12-05 15:15
KokosowaNutka, Ty nie masz co robić, że nachodzą Cię takie rozkminy?
Jutro możesz wyjść na ulicę i potrąci cię samochód- mąż będzie płakać nad Twoją trumną.
Różne są koleje losu, nie ma się czym dobijać, tylko żyć pełną piersią dniem dzisiejszym i cieszyć się teraźniejszością, tym co jest.

Mnie czasem napadają schizy, że mąż mnie kiedyś może zdradzić i odejśc do innej. Ale to już paranoja :P
napisał/a: KokosowaNutka 2013-12-05 15:26
Valkiria_ napisal(a):Mnie czasem napadają schizy, że mąż mnie kiedyś może zdradzić i odejśc do innej. Ale to już paranoja :P

Ty nie masz co robić, że nachodzą Cię takie rozkminy?

napisał/a: Valkiria_ 2013-12-05 15:33
KokosowaNutka, no właśnie


Kokosowa dajmy sobie po razie w twarz, ty przestań głupio myśleć, ja też i będzie najs :D
napisał/a: bro1 2013-12-05 16:18
Jeśli ludzie się kochają, to chyba nie odczuwają tej różnicy lat.
napisał/a: KokosowaNutka 2013-12-05 16:27
Valkiria_ napisal(a):Kokosowa dajmy sobie po razie w twarz, ty przestań głupio myśleć, ja też i będzie najs :D

Wrrrr jeszcze sie nam spodoba i co wtedy

napisal(a):Jeśli ludzie się kochają, to chyba nie odczuwają tej różnicy lat.

Zalezy :) Czasem moze wyjsc ta roznica wieku w praniu i ludzie przestana sie dogadywac.
napisał/a: daffodil1 2013-12-05 18:18
KokosowaNutka napisal(a):Moj maz jest 18 lat starszy i niemal pewne jest, ze to on pierwszy odejdzie i mnie zostawi Raz na jakis czas nachodza mnie takie mysli i az ryczec mi sie chce