Prezent dla Waszego mężczyzny

napisał/a: madziap123 2015-02-10 14:45
Prezent dla facetów to zawsze problemowa kwestia. Ja ostatnio jestem zdania, że lepiej zrobić coś naprawdę z serducha niż obdarowywać ich perfumami, słuchawkami, jakimiś gadżetami. Wydaje mi się, że to takie na odpier....jakbyśmy ich nie znali i dawali co większość daje
napisał/a: gajna88 2015-04-26 13:19
Ciekawy temat. Niedawno mój mąż miał urodziny i postanowiłam zorganizować wycieczkę i nocowanie pod namiotem. W końcu trzeba go używać, a nie będzie się marnował w szafie :P Dodatkowo dokupiłam porządny scyzoryk, żeby miał się czym bawić na biwaku. Było wspaniale. Polecam ;)
napisał/a: borgul 2015-04-26 16:06
ja dostałem od sowjej Pani ostatnio zgodnie z tym czego sobie zażyczyłem taki sprzęt [reklama usunięta] cudeńko :D :D z tym, że się wykosztowała, więc mam zapowiedziane, że na święta już nic nie dostanę :( ;)
napisał/a: marica100 2015-05-22 13:51
Swojemu mężowi chciałabym kupić replikę broni. Lubi polowania, myślistwo, gangsterskie filmy itd. Co o tym myślicie? Wklejam zdjęcie: http://www.galeriareplik.pl/11-889-large/pistolet-mauser-c96-1898r-denix-model-1024.jpg
napisał/a: bmors82 2015-07-08 15:48
Dla mojego gacha załatwiłam mega niespodziankę w postaci vouchera na przejażdżkę - [reklama usunięta] - Są nowe auta, super tory i arcy dużo zabawy. Wcisnął pedał gazu i pojechał...a jak wrócił był innych człowiekiem :D serio, coś mu się z głową stało. Widocznie dużo koni zmienia męskie Ego.
napisał/a: bobka219 2015-07-09 12:21
Średnio dla co drugiego faceta wymarzonym prezentem jest playstation 3, to już powoli staje się normą...
napisał/a: blondynosel 2015-07-16 22:11
PS4 to staje się teraz normą, wszystko idzie do przodu! :D
napisał/a: Jolka6 2015-07-19 21:50
Mój facet też gra na kompie ale jakoś nie wyobrażam sobie kupowania mu ps którekolwiek :P. Po pierwsze jesteśmy praktyczni, po drugie i tak traci czas przy grach więc nie będę mu ułatwiać. Kupujemy natomiast to co nam potrzebne np ostatnio w sumie obydwoje potrzebowaliśmy torby na laptopa (ale, że On używa Go w pracy na co dzień) zakupiłam ją tutaj http://sklep.solier.pl/pol_m_Aktowki-i-nesesery-135.html Teraz do pracy ma elegancką skórzaną torbę a i ja też korzystam w jakiś sposób bo jak się przemieszczamy to lapek bezpieczny :).
napisał/a: zaneta-g 2015-10-21 09:55
Ostatnio dostałem od dziewczyny od dziewczyny afrodyzjak z [mod:Reklama usunieta] i był to o wiele lepszy prezent niż skarpetki czy krawat bo dzięki temu razem spędziliśmy upojną noc
napisał/a: wellonme 2015-10-22 08:56
super taka replika ;) ale może zastanów się nad czymś z czego będzie mógł strzelać :P jakieś repliki na gaz i tarcza
napisał/a: kenia 2016-01-04 08:53
Mój facet jest bardzo aktywny więc lubi styl sportowy jak większość , ostatnio kupiłam mu bardzo lekkie buty adidasa do biegania w sklepie kaja-sport .
napisał/a: samantha77 2016-01-07 13:59
Ja mojemu kupiłam ostatnio pod choinkę słuchawki, już od dawna czaił się na nowe ale jakoś szkoda mu było chyba pieniędzy na takie porządne douszne. Takie prezenty chyba są najlepsze, kiedy ktoś na prawdę czegoś chce/potrzebuje ale sam sobie nie kupi ;)