Nie chcę mieć dziecka

napisał/a: dżimi 2010-05-15 22:58
napisal(a):Po co się żeniłeś?

Po prostu nie wiedziałem, że ludzie żenią się tylko po to, aby się rozmnożyć. Ja na samym początku znajomości powiedziałem jej, że nie chcę mieć dzieci, więc o co ci chodzi?
napisal(a):Dziewczynie mówię także że nie chcę bo chcę wynegocjować co się da, już doszło do tego że ja pieluch nie będę musiał zmieniać :)

Sprytnie Może nawet wynegocjujesz to, że nie będziesz musiał go widywać
Rozmawialiśmy i niedługo zaczniemy starania. Jest bardzo szczęśliwa.
Postaram się być bardzo dobrym ojcem, nie będę się uchylał od żadnych obowiązków, zawsze będę pomagał. Życzcie szczęścia.
napisał/a: krasnolud1 2010-05-16 01:17
dżimi napisal(a):Rozmawialiśmy i niedługo zaczniemy starania. Jest bardzo szczęśliwa.
Postaram się być bardzo dobrym ojcem, nie będę się uchylał od żadnych obowiązków, zawsze będę pomagał. Życzcie szczęścia.


więc jednak... dżimi, życzę Ci z całego serca dużo cierpliwości i wyrozumiałości. No i jak już będziesz ojcem, nie zapomnij napisać o swoim podejściu, odczuciach... mam nadzieję, że nie będziesz żałował podjętej decyzji

Sortis napisal(a):chyba bym zwymiotował na to biedne osr**e dziecko...
a Twoja kupka to zapewne wanilią pachniała i zmiana pieluch to byla czysta rozkosz. może na początek kup sobie psa, to może Twoja kobieta otworzy oczy, zanim zdecyduje się na samotne macierzynstwo
napisał/a: dżimi 2010-05-17 23:39
Dziękuję
napisal(a):No i jak już będziesz ojcem, nie zapomnij napisać o swoim podejściu, odczuciach...

Oczywiście.
napisał/a: Joanna_21 2010-05-19 00:02
dżimi, gratuluję i trzymam kciuki :)
napisał/a: Lenka111 2010-05-19 13:31
dżimi, gratulacje
napisał/a: kingis 2010-05-21 10:49
no i o 180 stopni zmienia nam się treść topiku! Trzymam kciuki!
napisał/a: agacik5555 2010-05-22 23:01
Kolejny przykład, że jedynym sposobem na udany związek jest szczera rozmowa
Gratuluję dżimi i powodzenia
napisał/a: Sortis 2010-05-25 11:30
Prosta sprawa przecież, jedna osoba może dziecko przewijać inna robić coś innego. Jak widzę dziecko wymiotujące na mamę to po prostu chce mi się wymiotować, co na to poradzę ?
napisał/a: takaona1 2010-07-11 20:20
dżimi szybko zmienij poglad ale sie nie dziwie, bo przeciez sam pisal, ze lubi dzieci. partnerka jest napewno w niebo wzieta. oby wam sie w trojke powiodlo!
napisał/a: ~gość 2010-07-11 20:28
Sortis napisal(a):Prosta sprawa przecież, jedna osoba może dziecko przewijać inna robić coś innego
no ale jak tj drugiej osoby nie ma? bo musiała wyjechać? to co zrobisz?
napisał/a: oo7kasjan 2010-07-20 17:56
Możliwe że dając jej odpowiedź, że nie chcesz dziecka ona sobie przetłumaczyła, że nie chcesz ale w najbliższym czasie. Wolała nie wnikać, czy nie chcesz mieć dziecka za 1 ,2 czy nigdy w życiu....
Teraz pozostała wam szczera rozmowa i wyjaśnienie sobie tej kwestii... Nie będzie łatwo ponieważ sprawa nie jest łatwa... Trzymam kciuki...
P.S. Bycie tatą nie jest takie złe.... Kilku moich znajomych nie planowało dziecka a teraz tatusie jak się patrzy!
napisał/a: dżimi 2010-08-09 23:35
Za 9 miesięcy będę ojcem.