Męskie podejście do jej urodzin

napisał/a: chomi20 2014-06-08 14:54
Zanim zapytam o to, co w temacie, rozszerzę wątek na ogólny. Mamy różne okazje do złożenia sobie życzeń, czy po prostu do powiedzenia zwykłego "wszystkiego najlepszego" i chyba najważniejszą, bo osobistą są urodziny. Mam więc parę pytań i proszę o odpowiedzi w zachowanej kolejności.

1. Czy uważacie, że urodziny powinno się traktować inaczej od innych dni w roku?
2. Jeśli tak, lub jeśli nie- uzasadnij dlaczego.
3. Jak interpretujecie słowa "nie obchodzę urodzin"?
4. Czy zlozenie życzeń bliskiej wam kobiecie (w jakiejkolwiek formie- osobiscie, poprzez powiedzenie "wszystkiego najlepszego", poprzez wyslanie sms'a/e-maila itp.) uważacie za konieczność dżentelmeńskiego zachowania?
5. Czy gdybyście wiedzieli, że bliska wam kobieta (np. przyjaciolka) ma urodziny, a wy uważalibysce to za niepotrzebne święto, to czy zignorowalibyscie to i nie złożylibyście jej życzen?
6. Dlaczego faceci wiedząc, że bliska im kobieta ma urodziny, ignorują to? (w dniu urodzin, ona zdradziła im, że je ma)
napisał/a: jakubgrabows 2014-06-08 16:10
6. Może wcale nie wiedział, tylko zapomniał, często tak bywa.
napisał/a: chomi20 2014-06-08 16:20
jakubgrabowski napisal(a):6. Może wcale nie wiedział, tylko zapomniał, często tak bywa.


sprecyzowałam, i nie ON, a ONI
napisał/a: e-Lena 2014-06-08 20:46
napisal(a):6. Dlaczego faceci wiedząc, że bliska im kobieta ma urodziny, ignorują to? (w dniu urodzin, ona zdradziła im, że je ma)

Bo pojawia się niezręczność w postaci braku prezentu i braku informacji co do oczekiwań partnerki.

To jakiś quiz? Można coś wygrać?
napisał/a: KonradAlfa 2014-07-01 07:49
4 Uważam,że e mail lub sms to nie są formy których używają gentlrmani do składania życzeń,jakiegokolwiek kontaktu.Takie formy nie przystoją gentlemanowi.
napisał/a: adrianna3 2014-08-06 09:12
1)Ja na przykład uważam że urodziny są to takie dni że trzeba troszeczkę je inaczej spędzić choćby nawet iść na kolację dostać kwiatka itd.: to także zależy czy monotonia wkrada się w związek.