jak odzyskac kobiete

napisał/a: pawel312 2014-07-30 15:57
spotykalem sie z kobieta przez okolo 4 miesiace bylo nam razem cudnie po tym czasie sie skomplikowalo i zwiazek sie rozpadl z mojej winy ale nie w klotni czy gniewie przerwa miedzy nami byla spora 2 lata pracujemy w tym samym miejscu i podoba mi sie kobieta jest z anglii (12 lat starsza)a tam kobiety lubia czuc sie atrakcyjnie w tym momencie wiem ze bardzo mi na niej zalezy i zrobil bym naprade sporo by ja odzyskac i prosil bym bardzo o porade .szczerze piszac zwiazek byl extra ale pozniej sie zaczela rutyna spotykalismy sie raz w tyg rozmowy nie bylo wiele tylko tv potem lozko i do domu . Aja zaczalem sie tez bac czy nie jestem kims gorszym wszystko sie zwalilo mmi na glowe (czarne mysli) i poprostu odszedlem moze nie bylem gotowy ... proszeo odp.
napisał/a: Valkiria_ 2014-07-30 16:05
Jak po 4 miesiącach "dopadła rutyna" to....dobrej prognozy nie widzę
napisał/a: pawel312 2014-07-30 16:21
tak ja moze i tez ale jednak wydaje mi ze tylko ja sie tak czulem a ona sazila ze jrst dobrze
napisał/a: Eroelite_com 2014-07-31 13:39
Musisz napisać nieco więcej szczegółów bo trudno jest doradzić niewiele wiedząc. Jak wyglądały wasze relacje i czy rozmawialiście w ogóle ze sobą? 4 miesiące to żaden staż,jeżeli już w tym momencie piszesz o rutynie to chyba jednak nie dopasowaliście się pod względem charakterów.
napisał/a: karo-lcia 2014-08-05 08:44
Skoro po 4 miesiącach wkradła się rutyna i było Ci cudownie, to szczerze współczuję ;))) TO nie kobieta dla Ciebie.