duze wargi sromowe - przeszkadza Wam to, Panowie?

napisał/a: Ewa P 2008-04-05 21:57
Witajcie,
jak w temacie. Czy Panom przeszkadzaja duze, wystajace wargi sromowe o nierownej wielkosci? Czy raczej nie zwracacie na to uwagi?
Pozdrawiam
Ewka
napisał/a: H2O 2008-04-05 22:41
Mysle ze nie zwracaja na to uwagi.
napisał/a: dark_salve 2008-04-07 17:01
nela napisal(a):Mysle ze nie zwracaja na to uwagi.

w większości chyba nie zwracają... faceci...

napisał/a: Kocur11 2008-04-14 12:56
Osobiscie uwazam ze duze wargi sromowe sa bardzo sexy i jest to zaleta
napisał/a: Kolorowy 2008-04-22 22:24
Chcesz występować w filmach czy mówisz o związku?:)
Bo jeśli mówisz o związku to nawet nie ma o czym mówić bo facetowi który cię kocha będzie sie wszystko podobać a szczególnie ta część ciała.
napisał/a: Wariat 2008-04-24 08:50
Mnie sie nie podobaja duze, osobiscie mnie to zniesmacza i jak dodamy do tego owlosienie to juz wogole tragedia. Ale jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje, wiec dla kazdego cos sromowego:). Wole i preferuje niewielkie. Takie jak ma moja narzeczona.
napisał/a: Sarenka80 2008-04-24 14:23
jeżeli się kogoś kocha to taki szczegół raczej nie powinien tego zmienić:)
wg mnie nie zwracają na to uwagi...
napisał/a: seru 2008-04-25 22:53
"jeżeli sie kocha to, jeżeli sie kocha tamto" blablabla. Nie wiem co miłość ma do tego. Ja osobiście uwielbiam duże wargi sromowe i uważam że to jest coś co rozgrzewa (a przynajmniej mnie:) )
napisał/a: Artur81 2008-06-18 09:30
Też nie wiem co miłoś ma z tym wspólnego. Każdy ma swój gust, jest mnustwo facetów, którym się to podoba jak i takich, którzy się z tego powodu zniesmaczą (powiedzą o tym lub zwieją).

W związku obu płciom muszą pewne kwestie odpowiadać, niektóre można nagiąć, inne zignorować ale te intymne czyli zabawy seksualne są ważne. Jeżeli facetowi się nie spodoba, nie będzie z tego czerpał satysfakcji, czy w drugą stronę to choćby nie wiem jak się kochali nie będą razem, chyba że z desperacji.
napisał/a: sorrow 2008-06-18 09:43
Artur81 napisal(a):to choćby nie wiem jak się kochali nie będą razem, chyba że z desperacji

Hmm... czyli jak... kochają się jak nie wiem co, odpowiada im wszystko w sobie (charakter, uroda, podejście do życia, zinteresowania, itd.)... przy pierwszym razie facet patrzy a tu zonk - duże wargi. Nazajutrz mówi, że niestety, ale nie będzie mógł być z nią dalej. Coś mi tu nie pasuje w tym gościu :).
napisał/a: Dawid brat Buni 2008-06-18 18:06
Nie. To jakiś sztuczny problem i temat zastępczy, jak to mówią w telewizorni.
napisał/a: ~gość 2008-06-21 23:06
kurcze!! nawet nie wiem jakie jak mam :/ a jakie to są duże? albo małe?
ehhhhhhhh.........znalazłaś sobie problem!! myśllisz, że mężczyznę, który cię pokocha będzie obchodziło ile to ma cm? jeżeli można to podać w cm np zwisania?