Co sądzicie o kobietach za kółkiem?

napisał/a: Itzal 2015-10-14 07:08
Huber napisal(a):Mam takie same zdanie jak wypowiadający się wyżej,nie mam żadnych stereotypów dotyczących kobiet za kółkiem

czyli uważasz, że facet jednak pewniej jeździ, a kobieta za kółkiem tylko wygląda
napisał/a: johokolo 2015-10-26 10:11
ja to zawsze slyszalam od mojego eks, ze baby za kierownica to makabra, ze sa niezaradne i w ogole ;/ nie wiem skad takie cos,bo ja jakos zawsze sobie swietnie radze...nie mialam nigdy wypadku, nie rozumiem tez zarzutow, ze jak sie zepsuje auto to jest placz...ja zawsze jade do [mod:reklama usunieta] i odbieram gotowe auto.
napisał/a: krasnolud1 2015-10-27 11:40
johokolo napisal(a):nie mialam nigdy wypadku,
to akurat o nie ma żadnego przełożenia do jakości jazdy niejeden kierowca stale wlekący się 40 km/h na lewym pasie mógłby to samo powiedzieć
napisał/a: Floyd 2015-11-11 20:09
Powiem szczerze że ja nie rozumiem tego tematu. Czy to kobieta czy facet każdy aby jeździć dobrze.....musi jeździć. Kiedy kobieta słabo jeździ to w 95% wina faceta bo po prostu nie dopuszcza jej do kierownicy. Taka to jest prawda
napisał/a: kornelak 2015-11-25 08:37
Mam własną firmę i kilka samochodów służbowych. Muszę przyznać, że nie ma znaczenia kto jeździ.Kobiety i mężczyźni moga byc dobrymi kierowcami, a zarysowania a nawet kolizje zdarzały sie w wykonaniu obu płci. Teraz biorę leasing Kraków: [mod:reklama usunieta] na kolejne auto, bo poprzednie trafiło na złom właśnie przez "zdolnych" kierowców
napisał/a: danielmaczynski 2015-12-07 11:05
Myślę, że są kobiety które prowadzą dobrze, ale wlasnie zgadzam sie z przedmówcą-zawsze jak jade za jaką zawalidrogą, który na 2-pasmówce zajmuje drugi pas i jedzie na równi z pierwszym to mnie szlag trafia i zawsze patrze kim jest ten kierowca:) niestety w 90 % jest to kobieta.
napisał/a: samantha77 2015-12-14 10:56
Myślę, że takie zachowania są wynikiem tego, że kobiety rzadko interesują się motoryzacją, a częściej jest to dla nich tylko środek transportu. Mężczyźni z kolei oglądają programy motoryzacyjne, filmy na youtubie, czytają artykuły związane z motoryzacją. Wszystkie te rzeczy zwiększają ich wiedzę i świadomość za kierownicą, ale też wzbogacają o różne "tricki" czy praktyki drogowe (np. jazda na suwak czy wspomniane zajmowanie prawego pasa).
Zgodzę się też z Floydem, że gdyby faceci pozwalali kobietom jeździć, może ich umiejętności byłyby lepsze. W końcu ćwiczenie czyni mistrza, w każdej dziedzinie ;)
napisał/a: jacqueline83 2015-12-14 16:05
Mój facet mówił zawsze, że kobiety sa gorszymi kierowcami, aż do dnia, kiedy nie mógł wyjechać z parkingu bo go jakiś koleś zablokował. Wtedy ja wsiadłam za kółko i w trzech manewrach wyjechałam bez żadnych kłopotów ;) Musiał odszczekać wszystkie te lata, kiedy mówił, że jestem tragicznym kierowcą!
napisał/a: Makaryl 2016-01-10 00:18
Znam przynajmniej kilka kobiet które bardzo dobrze prowadzą.
napisał/a: anna1010 2016-01-15 07:40
Kierowaniem autem to kwestia wprawy, poprostu faceci nas nie doceniają lub zaczynają jak chcą się czegoś napić na imprezie.
napisał/a: Miętowa26 2016-01-19 16:47
Tak jak i w przypadku mężczyzn zdarzają się takie które dobrze bądź źle jeżdżą :) plec nie na tu żadnego znaczenia.
napisał/a: ilona10ilona 2016-08-04 13:00
sadze to samo co o mezczyznach za kolkiem - niektore babeczki jezdza rewelacyjnie. Niektore zas nie maja o tym zbyt wielkiego pojecia, az sie czasami zastanawiam, jak zdaly prawko. No ale wsrod mezczyzn jest to samo, Jedni jezdza super, a inni beznadziejnie :P