Co sądzicie o kobietach za kółkiem?

napisał/a: Nadiya1 2015-09-18 11:23
O kobietach za kółkiem sądzę to samo co o facetach za kierownicą.
Jedne jeżdżą bardzo dobrze, inne jeżdżą bardzo źle. Nie ma reguły. Jak ktoś jedzie jak ostatnia oferma to nieważne dla mnie czy to facet czy kobieta

napisal(a):to Ty mało w życiu widziałeś

Otóż to
Mój Mąż jest świetnym kierowcą ale znam takich, którym prawa jazdy powinni dożywotnio zabronić
napisał/a: krasnolud1 2015-09-19 09:38
karlo napisal(a):Wydaje mi się, że przyczyną jest to, że panie boją się "eksperymentować" za kółkiem.
jakże często dane jest im eksperymentować, tylko wtedy jak mąż napije się na imprezie na którą wspólnie pojechali się bawić, a po drodze zbiera tylko joby za to, że jeździć nie umie doskonale widać to w sobotnie wieczory i niedziele.

karlo napisal(a):w życiu nie widziałem faceta, który miałby problem z zaparkowaniem samochodu w miejscu, w którym zmieszczą się dwa auta
jakie to MĘSKIE spostrzeżenie zdejm różowe okulary i popatrz uważniej

kornelak napisal(a):Dużo zależy od samochodu. w miarę nowe i zrywne samochody umożliwiają większą swobodę na drodze.
mój jest pełnoletni ale jakoś nie ma problemu z dynamiką większy problem stanowią mało dynamiczni kierowcy
napisał/a: ciengory 2015-09-21 13:54
przepraszam że to powiem ale po prostu NIE! nie mogę czytać niektórych wypowiedzi! ;D kobiety są równie dobrymi kierowcami co mężczyźni i kropka!
---
[mod:reklama usunieta]
napisał/a: johnnyhandegg 2015-10-01 09:37
Forum jest dla kobiet - siłą rzeczy stanowią tu większość i każdy głos, który je deprecjonuje będzie tłamszony.
Moim zdaniem - mężczyźni (statystycznie podkreślam) są pewniejszymi kierowcami, ale też bardziej agresywnymi. To oni poganiają światłami, siedzą na zderzaku, trąbią. Podejmują bardziej ryzykowne decyzje, a jak coś nie wyjdzie to konsekwencje są poważniejsze.
Kobiety jeżdżą bardziej zachowawczo, ale fakt, że statystycznie [!sic] z parkowaniem one mają więcej problemów, podobnie z szybkim podjęciem decyzji (np. zmiana pasa) i są powodem agresji.
napisał/a: Rooda666 2015-10-01 10:01
Duce-Edek napisal(a):statystycznie
jakieś źródło tych statystyk? Chętnie poczytam :)
napisał/a: Itzal 2015-10-12 21:07
Duce-Edek napisal(a):Kobiety jeżdżą bardziej zachowawczo, ale fakt, że statystycznie [!sic] z parkowaniem one mają więcej problemów

Chyba patrzymy na inne miejsca parkingowe i kierowców Uwielbiam miny facetów, kiedy pakuję auto tam, gdzie oni swojego nie wcisnęli - i wcale nie próbowali większym autem niż moje A hitem było zaobserwowane niedawno parkowanie na dwóch facetów - jeden w aucie, drugi na zewnątrz i pilotuje kierowcę na miejsce jak dla tira. Nie udało się biedakom, skorzystałam z chęcią
napisał/a: daffodil1 2015-10-12 23:17
Itzal,
Mam tak samo nawet mój Mąż podstawiony pod ścianą mówi, że ja lepiej prowadzę ale ogólnie baby wkurzają mnie za kółkiem w większości..ale nie mniej jak panowie :P
A...no i zachowawczo to ja tylko jeżdżę jak wioze dzieci ze szkoły
napisał/a: kasiasze 2015-10-12 23:35
daffodil, - popraw ---- "postawiony pod ścianą" a NIE "podstawiony pod ścianą" oraz "nie mniej niż panowie" a NIE "niem mniej jak panowie" :) Jak z polskim u Ciebie za kółkiem?
napisał/a: Rooda666 2015-10-12 23:44
kasiasze napisal(a):Jak z polskim u Ciebie za kółkiem?
a u Ciebie? :)

kasiasze napisal(a): a NIE "niem mniej jak panowie"
napisał/a: daffodil1 2015-10-12 23:46
kasiasze, z polskim u mnie celująco gorzej sobie radzi mój telefon
napisał/a: MerW 2015-10-13 10:55
Według mnie kobiety za kółkiem to to samo co mężczyźni za kółkiem. Tu i tu trafiają się gorsi kierowcy. Wydaje mi się, że jednak facet czuje się pewniej za kierownicą, ale to wiadomo, że nie można ich wszystkich ładować do jednego worka. Pewne jest to, że kobiety za kółkiem idealnie prezentują się na sesjach fotograficznych. :)
napisał/a: Huber 2015-10-13 23:49
Mam takie same zdanie jak wypowiadający się wyżej,nie mam żadnych stereotypów dotyczących kobiet za kółkiem a sam znam kilka co lepiej prowadzą auto niż niejeden mężczyzna.