Witam

napisał/a: hehe678 2016-07-02 15:37
Witam chcialbym sie was zapytac o choroby weneryczne otorz moj problem wyglada tak w dniu 21 czerwca uprawialem tylko seks oralny z przypadkowa partnerka bez zabezpieczenia bylo to moze przez 2 minuty ja bylem tym biernym i drugi raz w dniu 29 czerwca znowu z przypadkowa partnerka tylko inna i znwou trwalo to bardzo krutko. Po pierwszym razie bylo ok nic mi nie dolegalo dobrze sie czulem po drugim razie po paru godzinach poczulem delikatne mrowienie i takie jakby przypadkowe ukucia. Na drugi dzien zauwazylem w paru miejscach obok siebie przerwana skore, odrazu naczytalem sie o kile i opryszce ale ze jedno i drugi wyglada podobnie to sam nie wiem, bylem u lekarza obejrzal powiedzial ze prawdobodnie opryszczka i wyslal mnie na badania za dwa tygodnie bede mial testy ale teraz zauwazylem sucha pofoliowana skore na zoledziu i lekie zaczerwienienia i znowu naczytalem sie o grzybicy, na kile niby za wczesnie na opryszckze ponoc tez zreszta sam juz nie wiem chyba oszaleje, co o tym myslicie ?
napisał/a: scarlett89 2016-07-13 17:45
Przede wszystkim na razie odpuść sobie podboje seksualne ;) Jeśli faktycznie coś złapałeś, to raczej nie narażaj kolejnej laski na chorobę.
Mi też to wygląda na opryszczkę, ale mogą to potwierdzić jedynie fachowe badania. Jeśli nie chcesz czekać na badania i chcesz mieć odpowiedź jak najszybciej, to zamów sobie test przez internet. Na www.e-wenerolog.pl masz różne rodzaje - między innymi właśnie na opryszczkę. Możesz to ogarnąć anonimowo i dostać wynik na maila jeśli nie chcesz żeby przyszedł pocztą. Sam sobie pobierasz próbkę i odsyłasz do laboratorium. Używaj gumek, nawet do seksu oralnego. Nie chronią w 100%, ale zawsze to coś.
napisał/a: witrek78 2017-06-05 20:10
Jeśli nie wiesz, co to jest nie warto czekać trzeba się zbadać. Wiele chorób ma ukryty przebieg. Najlepiej pójść w kierunku testów dna, bo one najlepiej warunkują diagnozę. Zamów sobie je do domu jeśli się wstydzisz pójść do lekarza. Wszystko załatwisz szybko przez https://drwenerolog.pl/choroby/kandydoza-drozdzyca/ możesz poczytać tam więcej.
napisał/a: witrek78 2017-06-05 20:13
Jeśli nie wiesz, co to jest nie warto czekać trzeba się zbadać. Wiele chorób ma ukryty przebieg. Najlepiej pójść w kierunku testów dna, bo one najlepiej warunkują diagnozę. Zamów sobie je do domu jeśli się wstydzisz pójść do lekarza. Wszystko załatwisz szybko przez https://drwenerolog.pl/choroby/kandydoza-drozdzyca/ możesz poczytać tam więcej.
napisał/a: Basia82 2017-07-14 21:20
raczej opryszczka, nie roznoś dalej :) najpierw wylecz