problemy związane z penisem

napisał/a: ~gość 2009-11-15 23:20
Maniek, normalne. Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś nastolatkiem, to tym bardziej normalne.
napisał/a: maniek3991 2009-11-16 15:39
Jestem nastolatkiem. Dzięki
napisał/a: wiktor_wawa 2009-12-10 20:09
Od jakiegos czasu przymierzam sie z pojsciem do urologa w celu zlikwidowania stulejki. I mam pytanie , jak dlugo musialbym lezec w szpitalu po zabiegu ??? Jesli ktos wie , lub mial owy zabieg ,prosze o napisanie. :)
napisał/a: sorrow 2009-12-11 12:49
To zależy od tego gdzie pójdziesz i jakie znieczulenie zostanie zastosowane. Teoretycznie może być to znieczulenie miejscowe i po zabiegu po prostu idziesz do domu. Czasem jednak masz w ogólnym i mogą cię w szpitalu potrzymać przez noc. Może poczytaj sobie na stulejka.com , tam pewnie dużo więcej ludzi w temacie znajdziesz.
napisał/a: ~gość 2009-12-11 17:39
wiktor_wawa napisal(a):Od jakiegos czasu przymierzam sie z pojsciem do urologa w celu zlikwidowania stulejki. I mam pytanie , jak dlugo musialbym lezec w szpitalu po zabiegu ??? Jesli ktos wie , lub mial owy zabieg ,prosze o napisanie. :)


Ja miałem robiony taki zabieg.
Otóż u prywatnego od razu idziesz do domu(idziesz jak kaczka, bo szwy uwierają, mimo bandażu) i później pojawiasz się do obejrzenia co kilka dni.
W państwowym mogą Cię potrzymać 1-3 dni.

Jeżeli masz jakieś pytania to pisz śmiało na PW badź tutaj (na stuleka.com też mnie mozesz znaleźć, mimo że dawno się nie udzielałem).

A chcesz robić obrzezanie pełne/częściowe, czy plastyke napletka?
napisał/a: producermusic 2009-12-27 11:49
Czesc, mam 14 lat i mam takie czerwone na naplecie... pół cm od końcówki. Czy to jakas choroba czy co??

PS. Moge zrobic zdjecia ;)
napisał/a: dawdi 2011-04-10 09:43
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale chyba tak. Otóż... nie mogę dojsć... Nie jestem jakos doswiadczony, seks uprawiałem zaledwie 5 razy... no ale ani razu nie mogłem dojsć. Mam cudowną dziewczynę, bardzo mnie podnieca... no ale coś jest nie tak... Wiecie... ręką jestem w stanie dojsc więc narząd działa... ale kiedy dojdzie do seksu... mogę tak pare godzin i nic... może to źle robie? Kurcze pomóżcie, bo nawet dziewczyna zaczyna się zastanawiać czy tu nie chodzi o nią... :(
napisał/a: ~gość 2011-04-10 10:15
Ja uważam, że przyzwyczaiłeś się do ręki. Seks, czy pieszczoty dziewczyny są fajne, ale to ręką dajesz sobie w konkretnej sekundzie konkretny bodziec, którego akurat potrzebujesz. Często się onanizujesz? Może zrób sobie przerwę, tak żeby Cię niemalże skręcało, niech Twój penis odpocznie od ręki, to wtedy powinno pójść lepiej, znam przypadki u których to podziałało, więc na początek spróbuj tego :)
napisał/a: ~gość 2011-04-12 17:28
dawdi, seks uprawiales zaledwie 5 razy a ile razy w tym czasie sie masturbowałes?

zgadzam się z vanilką, odstaw na jakis czas masturbację.. powinno pomóc :)
napisał/a: Casei 2011-04-12 17:34
dawdi, dziewczyna powinna być zadowolona raczej :)
A może coś z prezerwatywą to jest związane... jeśli używasz.
napisał/a: Notoco 2012-01-01 19:28
Mój mały, no może nie taki bardzo mały bo długi na 17 cm ,jest nieco zakrzywiony ku dołowi.Partnerka bardzo przez to nie lubi pozycji od tyłu bo twierdzi , że czuje ból na skutek uderzeń członka w pęcherz moczowy.Czy Wy też macie podobne problemy?
napisał/a: ~gość 2012-01-01 19:46
spróbujcie od tyłu ale tak, żeby ona była wyżej niż do tej pory, to może pomóc. Ma prawo ją boleć ta pozycja