Kremowa wydzielina z pochwy

napisał/a: LadyKate 2015-06-12 23:46
Hej. Chciałam zapytać czy ktoś z Was może wie coś na ten temat, albo któraś z Was może miała podobną sytuację...
Otóż od jakichś 4 miesięcy mam dziwną kremową wydzielinę z pochwy (nie tylko kolor, ale i konsystencja jest kremowa, zupełnie inna niż zwykły śluz). Przyznam, że w walentynki trochę z facetem przesadziliśmy z zabawami i od tamtej pory właśnie mnie tak trzyma to... do tego na samym początku jeszcze okolice intymne strasznie swędziały, ale po kilku dniach przeszło, jednak wydzielina została... do tego podczas stosunku i po nim bolą mnie tamte okolice, a wcześniej tak nie było, tzn podczas stosunku trochę bolało, ale raczej ze względu na moją budowę... nie wiem, może pochwa jest teraz po prostu za sucha i dlatego tak :/ do tego jeśli chodzi o okres to trwa on dłużej troszkę i pod koniec mam wrażenie, że ta krew menstruacyjna miesza się właśnie z tą dziwną wydzieliną i dlatego przez kilka ostatnich dni wydzielina jest różowa...
Mój facet nalega żebym szła do lekarza, jednak ja nie jestem do tego pozytywnie nastawiona (dodam, że on po tamtym też miał jakieś problemy ze swoim interesem, ale był u lekarza i jest ok).
A Wy co o tym sądzicie? Da się to jakoś obejść bez wizyty u lekarza (trochę się tego obawiam, nie lubię chodzić do lekarzy, zwłaszcza takich)? Nie ukrywam, że z początku miałam nadzieję, że samo przejdzie, ale teraz zaczynam się martwić :/
napisał/a: KokosowaNutka 2015-06-13 18:16
LadyKate, do ginekologa i to juz Od walentynek minely 4 miesiace. Masakra.
napisał/a: Nadiya1 2015-06-15 11:22
LadyKate na co Ty jeszcze czekasz ?! Możesz mieć stan zapalny dróg rodnych
napisał/a: jatuwysiadam 2015-06-17 23:43
To może być grzybica - nie zwlekaj z lekarzem. Prawdopodobnie będziecie musieli leczyć się oboje.

_________________
gadżety reklamowe
napisał/a: kaskada1 2015-08-08 00:09
ogolnie kremowa konsystencja sluzu wskazuje ze owulacja sie zbliza, z drugiej strony jak piszesz ze jest to od walentynek to lec czym predzej do ginekologa. oby nie bylo jakis powiklan, lepiej sprawdzic i miec z glowy.