grzybica miejsc intymnych

napisał/a: NiebieskiGerber 2015-01-31 22:55
Jestem zwolenniczką konsultowania z ginekologiem wszelkich problemów intymnych. Ale dbam również o profilaktykę i do codziennej higieny intymnej używam specjalny płyn [reklama usunięta] z kwasem mlekowym, żeby zabezpieczał przed infekcjami intymnymi i łagodził podrażnienia. Bo kiedy podmywałam się mydłem to ciągle miałam jakieś podrażnienia i uczulenie.
napisał/a: Lena 89 2015-05-16 06:27
Ja też walczę z grzybicą pochwy,koleżanka zaproponowałam mi dobry sposób. po 1 zero słodyczy bo grzyb lubi słodkie, po 2 codziennie 2-3 ząbki czosnku obrać i tak mocno nożem podusić odstawić na 10 minut po tym czasie zaleć z 250 ml wodą i odstawić na 3-4 godziny i po tym czasie podmywać się. Chwilkę pachniesz czosnkiem ale z czasem mija zapach trzeba tak robić minum 30 dni a i jeść dużo jogurtu naturalnych. Powiem że stosowałam i widzę efekt.
napisał/a: madamo 2016-05-24 14:43
Dobrym i szybkim sposobem są chyba najbardziej te globulki gynauxil działają przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie :) Stosuje się je dopochwowo przez ok 10 dni.
napisał/a: kenia 2016-05-24 21:43
Tak, te są bardzo dobre, mnie tez pomogły.
Scarlett89
napisał/a: Scarlett89 2016-07-13 17:52
Żeby stosować cokolwiek, najpierw trzeba wiedzieć co nam dolega :)
Jeśli się wstydzisz iść do lekarza, to zamów test przez internet, na przykład przez stronę http://www.e-wenerolog.pl do domu i sama możesz pobrać wymaz. Odsyłasz do labka i czekasz na wynik koło dwóch tygodni. Ogólnie tych testów mają sporo, na różne choroby.
Ja się badałam kilka miesięcy temu i na szczęście nic strasznego nie wyszło, ale i tak nie wyobrażam sobie żebym miała z tym iść do lekarza, jednak jestem trochę dzikus :P