Ginkolog -opinie i uwagi - Tychy i okolice

napisał/a: _martha_ 2009-05-18 12:03
Drogie Panie,
każda z nas wczesniej czy pozniej musi wstawić się na wizyte u ginka:)
i tak sobie pomyślałam, ze to forum moze byc miejscem na wymiane zdań o ginkologach z waszej okolicy.
Ja aktualnie chcialam zapytać czy jest ktoś z okolicy Tychów, i korzysta z usług pani ginekolog? jelsi tak to jakiej? kogo polecacie? a kogo nie?:)

pozdrówka:)
napisał/a: ~gość 2009-05-18 13:38
o patrz :D ja jestem z Tychów :D osobiście korzystam z pana ginekologa :P ale słyszałam że pani KAtarzyna Zawadzka jest dobra, miła i przyjemna (kilka znajomych mamy do niej chodzi). Podobno jest w przychodni nr 10 tam blisko straży pożarnej. Przynajmniej była jeszcze rok temu jak tam dzwoniłam. Też chciałam się do tej kobietki zapisać, ale potrzebowałam szybkiej wizyty a tam musiałabym czekać 3 miesiące więc poszłam prywatnie gdzie indziej. Słyszałam też niepochlebne opinie o lekarkach na przychodni 4, więc tam bym nie szła :)
napisał/a: Patka2 2009-05-18 15:04
vanilla napisal(a):ale słyszałam że pani KAtarzyna Zawadzka jest dobra, miła i przyjemna

Byłam zapisana u Niej, byłam na wizycie i nie przypadła mi Pani ginekolog do gustu. Więcej do Niej nie poszłam. Nie twierdzę że jest złym ginekologiem, ale osobiście odczułam niechęć do tej Pani.

Teraz chodzę już około 3 lat do
vanilla napisal(a):przychodni 4,
do Pani Ginekolog i jest ok.
napisał/a: ~gość 2009-05-18 17:10
Patka napisal(a):do Pani Ginekolog i jest ok.
a która, bo tam są chyba dwie conajmniej jak się nie mylę :) moje opinie nie są miarodajne, przytaczam to czego się naczytałam sama szukając lekarza :)
napisał/a: _martha_ 2009-05-19 00:04
nooo prosze same swoiskie dziewczyny
Ja wlasnie chodze do pani Moniki Gorny...
no i ogolnie nie moge nic zlego powiedzieć,
mimo ze faktycznie spotkałam się ze zlymi opiniami,
dlatego też chcialam przekonać się o mozliwosciach innych ginków.
Gorny ma ten plus, że nie trzeba czekać miesiącami w kolejce na wizyte,
a dwa że jak potrzeba recepty to wystarczy zadzwonić i recepta czeka na drugi dzien w rejestracji. Ale mimo wszystko nadalposzukuje innej pani doktor
napisał/a: Patka2 2009-05-19 06:37
vanilla napisal(a):a która,


*martha* napisal(a):pani Moniki Gorny...
napisał/a: ~gość 2009-05-19 07:34
*martha* napisal(a):a dwa że jak potrzeba recepty to wystarczy zadzwonić i recepta czeka na drugi dzien w rejestracji.

o kurde to muszę się zastanowić :D
napisał/a: Patka2 2009-05-19 07:36
*martha* napisal(a):Gorny ma ten plus, że nie trzeba czekać miesiącami w kolejce na wizyte,

potwierdzam

*martha* napisal(a):a dwa że jak potrzeba recepty to wystarczy zadzwonić i recepta czeka na drugi dzien w rejestracji

potwierdzam
napisał/a: _martha_ 2009-05-25 22:26
no dobra ...
to może jakiegoś chopa zaproponujecie ? z funduszu najlepiej
napisał/a: doris851 2009-05-25 22:57
*martha* napisal(a):Ja wlasnie chodze do pani Moniki Gorny...

Byłam u tej Pani raz, bo moja gin z Mikołowa była na jakimś sympozjum. Szybko zostałam umówiona, wszystko poszło sprawnie, pani sympatyczna
napisał/a: ~gość 2009-07-16 12:41
byłam dzisiaj i pani doktor do przyjemnych nie należy niestety, była niemiła i w panice stwierdziła, że mam zrobić koniecznie dopochwowe usg, bo mam powiększoną macicę i że przyjmuje u siebie w godzinach 17-19 i mam się zgłosić... mówiła wszystko tonem takim, że wręcz wpadłam w panikę :/ ale czytam na necie opinie i właśnie zalazłam, że pani doktor wynajduje choroby i zaprasza prywatnie, więc chyba w przyszłym tygodniu skorzystam z wizyty u kogoś innego i dopiero potem wyłożę ewentualne 70zł na usg...
napisał/a: Monicysko 2009-07-16 13:17
vanilla, ja się nazywa ta pani?

Ja zawsze chodzę do Dr witycha niedaleko Azetu. Coprawda prywatnie, ale raz na 6 miesięcy te 100zl moge poświęcic. Robi wtedy wszystkie badania i mam spokój. A recepty wypisuje na 6 miesięcy zazwyczaj, można zadzwoic zawsze, jak jakis problem jest.