Depilacja męska

napisał/a: cetra 2013-02-12 19:34
Witam.
Od dawien dawna już dbam o zarost w miejscu intymnym i do tej pory zawsze stosowałem maszynkę. Niestety jak to powszechnie wiadomo, włoski odrastają już niemal drugiego dnia. Do tego czasu jakoś mi to nie przeszkadzało bo mogły być krótkie i wyglądało to dobrze ale teraz strasznie mnie te włosy denerwują...
Z reguły wolę by było wszystko ogolone na zero stąd rodzi się moje pytanie... jak depilować i czym, jakich środków używać do pielęgnacji by wszystko było OK.
Zaznaczam odrazu że nie chce pozbywać się ich narazie na stałe laserem ponieważ myślę ewentualnie o dziewczynie :P jeśli się taka trafi co będzie wolała jak tam są to będę musiał przeboleć XD.
Zastanawiam się czy zwykłe plastry do depilacji dadzą radę :/
Pozdrawiam.
napisał/a: mozilla1 2013-02-13 19:16
cetra napisal(a):Zastanawiam się czy zwykłe plastry do depilacji dadzą radę

Dadzą rade jesli włosy nie są zbyt długie.........ale nie wiem jak ty dasz rade z bólem......
Pozostałabym przy maszynce i zelu/piance do golenia.
napisał/a: Krakoos 2013-02-14 10:03
krem do depilacji do miejsc intymnych, polecam, łatwy w użyciu
napisał/a: Dorota225 2013-03-11 09:07
A myślałeś o depilacji w salonie kosmetycznym? To żaden wstyd, wielu facetów korzysta. Metody są różne, możesz sobie zrobić depilację woskiem albo pastą cukrową, a do tego np. [Mod: reklama usunięta], który spowolni wzrost włosów i na dłużej będzie spokój.
napisał/a: sylwusia8 2014-11-25 20:34
Depilacja miejsc intymnych jest dla każdego trochę bolesna :( Dlatego ja polecam Depilacje laserową np. w Łodzi w [mod:reklama usunięta] szybko, bez inwazyjnie, bez boleśnie i efekt zostaje na długo :)
napisał/a: zonaMarcina 2014-12-21 20:06
po co depilowac jak nie masz dziewczyny, nie wystarczy ci zwykle przycinanie zbyt dlugich wloskow?
napisał/a: kristof75 2015-12-14 10:07
osobiscie zazwyczaj tylko wszystko przycinam a od czasu do czasu sięgam po maszynke
napisał/a: mr.marek 2016-01-13 22:44
ja tez korzystam najczesciej z maszynki. ale moze faktycznie sproboj kremów, bo z tego co wiem woskowanie cholernie boli...