CHOROBY WENERYCZNE

napisał/a: facet89 2009-09-24 23:19
witam mam takie pytanko spotykam sie z pewną osoba (Kobietą) ale nie wiem czy jest na cos chora czy np. uchroni mnie prezerwatywa przed HIV i innymi chorobami? lub np 2 prezerwatywy?
napisał/a: ~gość 2009-09-25 09:08
nie używaj dwóch gumek, bo większa szansa na spadnięcie jest, a wtedy rośnie szansa na ewentualne zarażenie.
napisał/a: onatonieja1 2009-09-25 11:08
witam, mam duzy problem. wczoraj w okolicach intymnych pojawily mi sie jakies takie male ''pryszczyki". przy oddawaniu moczu strasznie szczypie... nie wiem czy moze byc to spowodowane, bo raczej od zawsze dbam o higiene. dodam jeszcze ze zaczelam wspolrzyc z chlopakiem, ale on nie nalezy do 'brudasow'. pomyslalam ze moze jakies zarazki przeniosl mi brudna reka. nie wiem co to;( ale staram sie nie pic zeby tylko nie robic siku. chcialabym zapytac czy moze jest jakas masc lagodzaca lub tabletki dopochwowe zeby to jakos zlikwidowac. do ginekologa i tak musze isc bo koncza mi sie tableki, ale to dopiero w sr. boje sie ze pojawi sie tych krostek jeszcze wiecej
napisał/a: Michał7896 2009-11-10 21:41
Witam wszystkich. Jakiś czas temu z prącia wypłynęła mi jakaś brązowa grudka, następnie kilka dni później zaczęła mnie boleć głowa, w tym samym dniu miałem wysypkę (głownie na dłoniach i nogach ) do tego pojawiła się jakaś dziwna krosta na penisie która trochę bolała ale szybko znikła.
Dodam tylko że nigdy nie uprawiałem seksu ani nie brałem niczego.
napisał/a: Michał7896 2009-11-11 10:55
A nie wiesz co to może być ?
Dodam że te objawy ciągle od czasu do czasu się pojawiają.
Czuję ucisk w głowie i obok uszu jest mi gorąco, a w miejscach intymnym pojawia się czerwona plama która śmierdzi jak denaturat. Wiem że to jest ja bym z kosmosu ale tak jest ;/
napisał/a: ~gość 2009-11-11 15:55
Paw3, DO LEKARZA!!! Tu nie ma na co czekać!
napisał/a: Michał7896 2009-11-11 16:33
a wiesz co to jest ?
napisał/a: ~gość 2009-11-11 16:48
Paw3, coś niebezpiecznego jak mniemam.
Ludzie, kimtrzeba być, żeby w takich przypadkach pytać w internecie, zamiast iść do lekarza? Jak można tak ryzykować własnym zdrowiem????????????
napisał/a: Michał7896 2009-11-11 18:33
14 letnim dzieciakiem
napisał/a: ~gość 2009-11-11 20:16
Paw3, niezależnie od wieku, jedyne, co może Ci pomóc, to wizyta u lekarza.
napisał/a: ~gość 2009-11-11 21:09
skąd mamy wiedzieć co to jest, na codzień ludzie nie śmierdzą denaturatem (poza wiadomymi wyjątkami :P), a lekarzy na forum też nie ma. Ja nie wiem skąd u ludzi bierze się taki strach przed lekarzami... Niechęć do przychodni rozumiem, sama mam, ale jak jest mi coś poważnego to biorę tyłek i idę :/
napisał/a: no name 2009-11-12 05:46
Brazowa ciecz wyplywajaca z pracia? to moze byc wszystko, nawet przetoka pecherzowo-jelitowa, syfilis i inne. w tym wypadku nie ma co czekac, trzeba jak najszybciej to zbadac.