Swędzenie po prezerwatywie

napisał/a: Koestring 2013-10-18 10:05
Witajcie,

Otóż mój problem jest następujący: od kilku lat używam prezerwatyw marki Durex i od niedawna zaczął mnie swędzieć członek, a skóra na nim zaczęła się łuszczyć. Dokładnie od chwili użycia pierwszej prezerwatywy z nowego opakowania. Udałem się do dermatologa, który stwierdził, że nie jest to żadna choroba, a jedynie podrażnienie spowodowane prezerwatywą.

Teraz pytanie: czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym? I najważniejsze: jeśli tak, to na jakie prezerwatywy zamienić tamtą (sprawdzoną przecież...) markę?

Oczywiście: alergia na lateks odpada, bo przecież od lat używałem prezerwatyw (żeby było śmieszniej: tej samej marki i nawet tego samego rodzaju) i nic się nie działo...

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.
napisał/a: Sylvka 2013-11-08 11:46
Ja bym na Twoim miejscu i tak wypróbowała nielateksowe. Albo w ogóle pomyślcie nad zmianą antykoncepcji na inną. Jesli zależy wam na metodach niehormonalnych to podobno dobry jest [reklama usunięta] - kapturek. Sama nie używałam, ale znajoma bardzo chwaliła. Nie może brać tabletek i stąd ten wybór.
napisał/a: Koestring 2013-11-14 12:30
Dzięki za odpowiedź. Problem w tym, że próbowałem tych nielateksowych - i również swędziało...