jakie tabletki antykoncepcyjne polecacie?

napisał/a: ~gość 2013-12-26 19:49
bo robię detox a po ślubie staramy się o dzidziusia
napisał/a: Anuleczka1 2013-12-26 21:46
herma napisal(a):i ostatni końcem stycznia i do ślubu wytrwać w gumkach, fujj


Można sie jakos przyzwyczaić ;] tez nie jestem za gumkami... zero swobody... ja od 2 miesięcy nie biore tabletek, własnie zaczelam drugi cykl bez tabletkowy (na szczęście okres przyszedl w terminie, wszystko ok) no i uzywamy gumek

herma napisal(a):bo robię detox


napisał/a: ~gość 2013-12-28 16:06
Anuleczka, wy też w tym samym celu co my?
napisał/a: Anuleczka1 2013-12-28 16:36
herma napisal(a):Anuleczka, wy też w tym samym celu co my?


Chodzi Ci o ciążę :) ? Niestety na razie nie. Postanowiliśmy ze robie przerwe w tabletkach, bo bralam je 7 lat bez żadnej przerwy i ze wzgledow zdrowotnych ich już nie biore. Chce zeby organizm sam zaczal produkowac hormony. Na razie nie planujemy dziecka, tzn w ciągu tego roku (2014) na pewno nie, może w kolejnym to tak najwcześniej więc mysle ze teraz na tabletki zdecyduje sie dopiero po ciąży, bo nie ma sensu zaczynać ich brac na kilka miesięcy jak mozliwe ze gdzieś za rok zaczniemy starania.

a Wy od razu po ślubie :) ??
napisał/a: ~gość 2013-12-28 17:30
Anuleczka napisal(a):a Wy od razu po ślubie
tak
Anuleczka, rozumiem trzeba się oczyścić
napisał/a: Anuleczka1 2013-12-28 17:34
herma, a jak dlugo brałaś tabletki ?
czyli od lutego do maja gumki :) ? szybko zleci ;P

ja mam cichutkąą nadzieję, że może w pierwszą rocznicę ślubu postanowimy że zaczynamy starania na serio... przy opłatku mąż mowi do mnie " Postaram się zebyśmy mogli w tym roku coś już podziałać :) " ahh jakbym chciała...
napisał/a: ~gość 2013-12-28 17:36
pisałam 5 lat tabsy
2 na na nuvarinu
Anuleczka napisal(a):czyli od lutego do maja gumki
tak
napisał/a: Rooda666 2013-12-28 18:39
Dziewczyny, robicie
napisał/a: ~gość 2014-01-13 15:50
w czerwcu będzie 4 lata z Yaz
napisał/a: Valkiria_ 2014-01-15 20:44
U mnie juz mija 5 lat z Yaz i są to tabletki których najdłużej uzywam, bez odczuwalnych skutków ubocznych
napisał/a: zabucha88 2014-02-04 18:07
Escherichia napisal(a):

Co do tabletek 72h... Po co zbierasz wywiad? Nawet nie myśl o tej "metodzie antykoncepcji"...



Kompletnie się z tym nie zgadzam. Dlaczego ma nie robic na ten temat wywiadu? Przeciez to bardzo wazna sprawa. Zwlaszcza jak sie używa prezerwatyw albo zapomni sie wziąść tabletkę. Nigdy nie wiadomo, moim zdaniem warto miec taką tabletkę pod ręką. Sama się kiedyć o tym przekonalam, bo prezerwatywa zawiodla a ja biegalam jak glupia w niedziele po całym mieście próbujac znależc lekarza, który mnie przyjmie. Tanio nie było :/
A po tabletce czułam się bardzo dobrze, żadne skutki uboczne u mnie nie wystapiły.
napisał/a: ~gość 2014-03-18 14:45
5 lat Yasmin
a od miesiąca gumki fujj