Pomysł na prezent dla kogoś kto ma wszystko

napisał/a: maleństwo_ 2009-08-06 23:22
Mam problem. Kuzynka ma niedługo urodziny. Moja mama jest jej chrzestną i chciałaby kupić jej fakiś fajny prezent. Problem w tym, że ona bardzo dużo zarabia, 2-3razy więcej niz moja mama. Macie jakieś pomysły, co można jej kupić..?
napisał/a: redakcjawedwojepl 2009-08-07 00:13
może coś z serii

www.wyjątkowyprezent.pl

lub

www.wonderbox.pl ?
napisał/a: annamarianna 2009-08-19 17:49
hm, a jaki masz budzet?
podoba mi sie pomysl z posta powyzej. chyba sama z niego skorzystam. :)
znalazlam cos fajnego w dobrej cenie - masaz. uniwersalny prezent, elegancki i przyjemny :)
napisał/a: redakcjawedwojepl 2009-08-19 23:03
mozna tez te linki potrtaktowac jako kopalnie pomyslow i samemu cos zorganizowac niekoniecznie stamtad
napisał/a: monika91 2012-05-12 11:46
mam problem z wymyśleniem prezentu dla mojego chłopaka na 26. urodziny.
spotykamy się już 3 lata, więc trochę tych prezentów już było i skończyły mi się pomysły
budżet do 200 zł... pomóżcie...


[ Dodano: 2012-05-12, 11:49 ]
dodam jeszcze, że jśli chodzi o gadżety typu "samomieszający kubek"
ze stron internetowych, na których można wybrać prezenty, to pomysł na pewno się nie sprawdzi;
wiem, że on nie lubi takich niefunkcjonalnych rzeczy tzw zbieraczy kurzu :/
napisał/a: wazka2 2012-05-12 12:07
A jakie są zainteresowania twojego chłopaka? Co lubi?
napisał/a: monika91 2012-05-12 14:16
jest ratownikiem medycznym i jego praca i wszystko co z nią związane interesuje go najbardziej na świecie; do tego wszystkiego kocha jaszczurki (ale to chcemy kupić w późniejszym czasie), muzykę (płyt kupiłam mu już kilka) I poda ma też; lubi książki tylko nie ma kiedy ich czytać i uwielbia dobre orientalne jedzenie : jak sobie podsumuję to mi wychodzi, że mogę mu kupić patelnię i książkę kucharską;/ totalny brak pomysłów =(
napisał/a: krasnolud1 2012-05-12 15:32
monika91, może jakieś wyjście, np teatr/kino/koncert + kolacja? Albo impreza niespodzianka zorganizowana ze znajomymi i od Ciebie album tylko z Waszymi zdjęciami...?
napisał/a: wazka2 2012-05-13 07:47
wypad do dobrej orientalnej restauracji, może macie możliwość odwiedzenia jakiego ogrodu zoologicznego w którym są różne gatunki jaszczurek, Może są jakieś ciekawe miejsca gdzie można zrobić piknik taki " romantyczny piknik" i podarować mu jakiś drobiazg.
napisał/a: monika91 2012-05-13 10:15
z tym piknikiem to świetny pomysł, mieszkam w małej miejscowości otoczonej jeziorami i lasami więć to by był niesamowicie dobry pomysł
impreza niespodzianka odpada, ze względu na brak dopasowania dni wolnych ale ten piknik jest extra :D
zoo też jest ciekawe ale jesteśmy w nim dość często więc to mało zaskakujące

dzięki za pomysł dziewczyny :*
napisał/a: wazka2 2012-05-13 20:23
napisał/a: Monisiaw1 2013-07-22 14:43
Kupić coś skromnego ale co będzie prosto z serca. Może np coś z takich statuetek: [reklama usunięta] Bez sensu kupować coś innego bo można nie trafić w jej gust a taki prezent postawi sobie na półkę i będzie przypominał o bliskiej osobie.