Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

napisał/a: mydestiny 2010-01-28 21:47
Widziała któraś glonojada na szybie?:D robi tak śmiesznie językiem kiedy mój chce mnie podenerwować robi tak samo ustami a ja zawsze uciekam z krzykiem obrzydza mnie to!
napisał/a: dżimi 2010-01-28 21:53
O ja pierniczę Super temat.
Ja staram się być grzeczny: kąpię się 2x dziennie, skarpet nie rozrzucam, nie gazuję, nie bekam, nie dłubię w nosie itd. Jedyne, co można mi zarzucić to to, że czasami wkładam rękę w spodnie na... no wiecie. Zawsze mi się obrywa. To na prawdę takie denerwujące?
napisał/a: tomato2 2010-01-29 08:45
teraz widzę o ilu rzeczach zapomniałam

margaret napisal(a):strasznie mnie drażni jak pije herbatę czy kawę i nie wyciągnie łyżeczki z kubka

nie mogę tego zneść,trafia mnie za każdym razem,ostatnio po raz pierwszy od tylu lat sam wyciągnął łyżeczkę,ale z komentarzem oczywiście, że to dlatego żebym się nie czepiała...
napisał/a: margaret3 2010-01-29 11:27
tomato napisal(a):,ostatnio po raz pierwszy od tylu lat sam wyciągnął łyżeczkę,ale z komentarzem oczywiście, że to dlatego żebym się nie czepiała...

To mój jak robi herbatę w kuchni i pomiesza cukier to i tak przynosi z łyżeczką
napisał/a: pirania2 2010-01-29 17:16
tomato napisal(a):nie mogę tego zneść,trafia mnie za każdym razem,ostatnio po raz pierwszy od tylu lat sam wyciągnął łyżeczkę,ale z komentarzem oczywiście, że to dlatego żebym się nie czepiała...
mój robi tak samo
napisał/a: marmolada 2010-02-11 14:00
No to się udał temat co się uśmiałam to moje.
Czasem lepiej pewnych rzeczy nie widzieć.
napisał/a: linve 2010-02-15 14:04
hm, no ja pamietam ostatnia sytuacje...

poszlismy z moim M. na koncert, zmusilam go do ubrania eleganckiej koszuli(trampek juz nie sciagnal;p) i po koncercie... stanelismy z moja byla nauczycielka i prowadzimy bardzo powazna rozmowe.. a ja czuje ze cos masakrycznie smierdzi. szybko wyszlismy.. a on "no pierdnalem... ;/" ;p
porazka ;) ja to potrafie sie powstrzymac!
napisał/a: marmolada 2010-02-17 20:13
masakra
napisał/a: białadama 2010-02-18 21:00
dżimi napisal(a):Jedyne, co można mi zarzucić to to, że czasami wkładam rękę w spodnie na... no wiecie. Zawsze mi się obrywa. To na prawdę takie denerwujące?

Nie dziwota,bo jajka się myje a nie wietrzy. ;) :D
napisał/a: eska1 2010-03-05 13:52
linve napisal(a):szybko wyszlismy.. a on "no pierdnalem... ;/" ;p


białadama napisal(a):dżimi napisał/a:
Jedyne, co można mi zarzucić to to, że czasami wkładam rękę w spodnie na... no wiecie. Zawsze mi się obrywa. To na prawdę takie denerwujące?
Ja jak takie coś widzę to od razu mam wrażenie, że mężczyzna jest nie umyty, skoro go tak tam mocno swędzi, że nie może się powstrzymać.
napisał/a: kretka2 2010-04-03 13:35
dżimi napisal(a):
Jedyne, co można mi zarzucić to to, że czasami wkładam rękę w spodnie na... no wiecie. Zawsze mi się obrywa. To na prawdę takie denerwujące?


Według mnie - to w ogóle nie jest denerwujące :D Uważam, że faceci lubią sobię macać jajka i ja naprawdę mojego Kocurka nie bronię :P
Są rzeczy, do jakich trzeba się normalnie przyzwyczaić. A to nie boli :P
Chyba jestem nadzwyczaj wyrozumiała, jak tak patrzę :D bo Kocurzysko me może robić wiele rzeczy bez mojego wzroku pełnego odrazy :P
napisał/a: MARSJANKA 2010-04-03 13:40
linve napisal(a):a ja czuje ze cos masakrycznie smierdzi. szybko wyszlismy.. a on "no pierdnalem... ;/" ;p


a myslałam, ze napiszesz, że ten smród to od trampek....usmialam się