Gdzie wyjeżdżacie jak macie wolne?

napisał/a: Agusssssssia89 2015-11-06 15:02
Wiadomo, że jak wolne to od razu bierze ochota na jakiś mały wypadzik Jesień, idzie zima, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie pobuszować po Polsce. Czy ktoś z Was jeździ nad wodę o tej porze roku? Znacie jakieś oryginalne, mało znane miejsca? Co sądzicie o Jeziorach zimą?
napisał/a: black sunday 2015-11-28 17:33
Jak jest w miarę ładnie, to jedziemy poza miasto albo w stronę Jury Krakowsko-Częstochowskiej, albo w stronę gór (niekoniecznie Tatry).
napisał/a: muslina 2015-11-29 22:07
ja lubię jeździć po jakiś starych zamkach, dworkach (tego pełno na Podkarpaciu i w Małopolsce), albo skansenach (np. wieś w Zalipiu z malowanymi domkami, Tokarnia pod Kielcami, Sanok, Kolbuszowa)... :) Albo szukać tanich wycieczek na Polskim Busie i jechać np. do Wiednia czy Wilna
napisał/a: jagodka881 2015-11-30 18:06
My jak mamy wolne to jeździmy w góry, ostatnio byliśmy w górach stołowych i w tym roku chcemy jeszcze pojechać do Zakopanego
napisał/a: azamag 2016-01-01 18:31
Teraz na ferie jadę z rodzinką na narty do Rumunii. Jest to wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. W Sinai jest wiele tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności, na które można wjechać korzystając z wyciągów linowych i krzesełkowych. Podczas pobytu będziemy jeździć również w Azuga oraz Braszowie. Cały wyjazd oprócz białego szaleństwa przewiduje również wiedzanie miasta i Pałacu Peles. Dodatkową atrakcją wyjazdu jest Sighisoara oraz zwiedzanie domu Wlada Palownika, pierwowzoru legendarnego Draculi.
napisał/a: paluch686 2016-02-01 14:38
MagAz napisal(a):Teraz na ferie jadę z rodzinką na narty do Rumunii. Jest to wyjazd zorganizowany przez Wytwórnię Wypraw. W Sinai jest wiele tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności, na które można wjechać korzystając z wyciągów linowych i krzesełkowych. Podczas pobytu będziemy jeździć również w Azuga oraz Braszowie. Cały wyjazd oprócz białego szaleństwa przewiduje również wiedzanie miasta i Pałacu Peles. Dodatkową atrakcją wyjazdu jest Sighisoara oraz zwiedzanie domu Wlada Palownika, pierwowzoru legendarnego Draculi.


Kurde szkoda że tak późno dowiedziałem się o tym biurze, genialna oferta. Ale niestety już mam jakieś ferie ogarnięte. Szkoda, totalnie szkoda. Ale majówka w Transylwanii czemu nie :D skąd wytrzasnąłeś/aś tą wytwórnię wypraw, świetna sprawa?
anna_k
napisał/a: anna_k 2016-03-02 16:24
Plecak, namiot i Bieszczady :)
napisał/a: kajuniakwiat 2016-03-03 03:27
Raz na jakiś czas potrzebny mi reset w dziczy w postaci kilkudniowego survivalu :) Kocham góry sowie
anna_k
napisał/a: anna_k 2016-03-29 19:12
maniutka86 napisal(a):Raz na jakiś czas potrzebny mi reset w dziczy w postaci kilkudniowego survivalu :) Kocham góry sowie

Moje klimaty :) Właśnie szukam nowego śpiwora na najbliższy sezon :)
napisał/a: marmurka 2016-03-31 20:26
maniutka86 napisal(a):Raz na jakiś czas potrzebny mi reset w dziczy w postaci kilkudniowego survivalu :) Kocham góry sowie

I co śpisz pod gołym niebem?
Noria napisal(a):
Moje klimaty :) Właśnie szukam nowego śpiwora na najbliższy sezon :)

Polecam Coleman :)
napisał/a: serwispolska 2016-06-10 12:16
witam ja tam lubię luksus zagranica lub fajne hotele w Polsce
napisał/a: Nominia 2016-07-19 14:39
My bardzo często podrózujemy. Raz w roku pozwalamy sobie na wycieczkę zagraniczną ale ogolnie to lubimy bardziej wypoczywać w Polsce. Staramy się wygospodarować sobie kilka dłuzszych weekendów w roku i wybrać się gdzie na dwa czy trzy dni. Jeśli dobrze się wszystko rozplanuje to taki wyjazd nie musi wcale dużo kosztować. Ostatnio byliśmy na Roztoczu i po prostu byłam zachwycona tym jak piękny jest to region Polski. Polecam się tam wybrać. Na pewno się nie zawiedziecie.
Zerknijcie sobie jeszcze na stronę:
szerokiej-drogi.pl

Jest to blog, na który dość często w ostatnim czasie zaglądam. Jest tam sporo pomysłów na takie wyjazdy.