GDZIE NA MAZURY W WEEKEND??

napisał/a: kristof82 2009-06-18 12:55
Chce zrobić dziewczynie niespodziankę i porwać ja na 3-4 dni na mazury- w internecie jest masa ogłoszeń, ale mnie nie interesują miejsca gdzie sa salony spa, gdzie kreci sie masa ludzi. Wolałbym jechać gdzieś skąd do cywilizacji i do zgiełku jest spory kawałek:). Cisza, lasy, jeziora, wyprawy rowerowe, piesze, lodki, kajaki, troszkę prywatności:) -to mnie interesuje! Ale z drugiej strony gdzieś gdzie warunki mieszkalne nie są jak ze szkoły przetrwania. Jeżeli znacie takie miejsca proszę o linki, bądź jakąś podpowiedz. Z góry dziękuje!!!
napisał/a: ~gość 2010-08-08 23:10
Polecam Wydminy, Perkunowo, Wilkasy :). Osobiście uwielbiam Giżycko i tam właśnie w tym roku zabieram swoją Lubą :).
Pozdrawiam
napisał/a: jubilerlublin 2010-09-30 23:35
Giżycko i Wilkasy - potwierdzam i polecam.
napisał/a: ~gość 2010-10-01 08:42
Giżycko, wilkasy, Ełk
napisał/a: daffodil1 2010-10-01 17:15
dom nad rozlewiskiem :D
napisał/a: selavi 2010-10-03 13:38
jezioro wigry - po prostu przepiękne
napisał/a: jente8 2010-10-03 15:39
My byliśmy w tym roku w Leśniczówce "Jednorożec" w okolicach Olsztynka: http://www.lesniczowka.netai.net/index.html Idealne miejsce, jeśli szuka się spokoju i wypoczynku blisko natury, polecam :)
napisał/a: Higa 2010-11-27 20:54
Siemiany polecam!
napisał/a: anitaaa83 2013-10-15 10:35
Mnie mąż zabrał w tym roku do hotelu azzun koło Olsztyna i szczerze odradzam! Strasznie drogo i ogólnie strasznie przereklamowane
napisał/a: werdina 2014-03-14 09:53
Ja bym zorganizowała spontaniczny wypad wypożyczonym w jakiejś wypożyczalni samochodem połączony z szukaniem noclegu :) Taki trochę szalony wypad:) W okolicach Olsztyna jest wiele małych miejscowości gdzie można niedrogo wypocząć, a dobrze się bawić.
napisał/a: midaris 2016-08-08 16:44
Ja w tym roku byłam z mężem nad jeziorem ryńskim. Na prawdę super miejsce i polecam każdemu. Można wynająć łódkę i popływać troche po jeziorze :) My wynajęliśmy w Korsarzu, ceny mieli przystępne i łodzie też wyglądały bardzo elegancko :)
napisał/a: morelkana 2016-12-16 20:25
midaris napisal(a):Ja w tym roku byłam z mężem nad jeziorem ryńskim. Na prawdę super miejsce i polecam każdemu. Można wynająć łódkę i popływać troche po jeziorze :) My wynajęliśmy w Korsarzu, ceny mieli przystępne i łodzie też wyglądały bardzo elegancko :)


Również mogę polecić Korsarza jeśli szukacie niecodziennych atrakcji. Na prawdę super sprawa tak popływać po jeziorze. A akurat też miałam styczność z tą wyporzyczalną bo mój mąż się na nią uparł. No i okazała się na prawdę spoko :)