dla kogo 1%?

napisał/a: ~gość 2009-04-25 19:13
w tym roku przekazalam 1% dla dzieciecego hospicjum....
napisał/a: Madzinka1 2009-04-25 19:59
A ja dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z mojego miasta :)
http://www.fauna.rsl.pl
napisał/a: cortebert 2009-04-26 17:09
A ja dałem na Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu - chłopaki ratują zabytkowy tabor kolejowy i mają na tym polu już niezłe osiągnięcia.

Na ratowanie zabytków techniki mało kto daje kasę - a szkoda. Chłopaki więcej zwojowali swoim zapałem i swoją pracą niż pieniędzmi. Ale parę złotych na ich działalność też potrzeba, np. na odkupienie rdzewiejących zabytków od PKP, na farby, farby, szczotki druciane, smary a czasem niektóre prace musi wykonać specjalistyczna firma, której trzeba zapłacić...

Zabytki techniki są u nas bardzo zaniedbane. Szkoda - bo to także jest nasze dziedzictwo kulturowe...
napisał/a: edytka97 2009-05-06 12:19
Wszystko dla Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie
napisał/a: kasia_b 2010-01-12 14:21
Nowy rok podatkowy - nowe rozliczenia - tym razem komu 1% przekażecie??
napisał/a: jente8 2010-01-12 14:32
kasia_a napisal(a):ym razem komu 1% przekażecie??

O właśnie, już czas zacząć się zastanawiać. Ja chyba znów przekażę tak jak w zeszłym roku - dla żorskiego hospicjum, ale jeszcze poszukam innych pomysłów.
A Ty Kasiu już wiesz, komu przekazać?
napisał/a: samsam 2010-01-12 14:38
Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową (w tym przekazanie 1% podatku dochodowego) na leczenie naszego synka 15 miesięcznego ALEXA KRYSPINA KOZŁOWSKIEGO.

W LISTOPADZIE 2009 r. U ALEXA ZDIAGNOZOWANO NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY W OBU OCZKACH.

Jest to bardzo rzadka choroba znana jako siatkówczak złośliwy lub retinoblastoma. Obecnie Alex przyjmuje chemioterapię. Od listopada 2009 r. nasz Maluszek nie widzi. Lewo oko zostało już zakwalifikowane do usunięcia. Głęboko wierzymy, że uda się uratować prawe oko i Alex znowu będzie zdrowy oraz odzyska w nim wzrok. W celu ratowania życia i wzroku dziecka, zmuszeni będziemy szukać pomocy medycznej także zagranicą. Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie w walce o zdrowie i życie naszego synka.

Jeżeli zdecydują się Państwo na pomoc, środki finansowe (można też podarować 1% podatku , KRS 0000037904) prosimy wpłacać na konto Fundacja DZIECIOM "Zdążyć z pomocą" Bank Pekao S.A. I/Warszawa nr 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 z dopiskiem: darowizna na leczenie Alexa Kryspina Kozłowskiego.

www.dzieciom.pl/9273



1% TWOJEGO PODATKU DOCHODOWEGO ZOSTANIE PRZEZNACZONY na leczenie Alexa, jeżeli w zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38) wskażesz, że ma być przeznaczony na leczenie Alexa Kryspina Kozłowskiego.



Jednocześnie będziemy bardzo wdzięczni za rozpowszechnienie naszej prośby

wśród przyjaciół i znajomych.

Za wszelką okazaną nam pomoc, Serdecznie Dziękujemy.

Agnieszka i Radosław Kozłowscy

ul. Mokra 10A 05-504 HenrykówUrocze
napisał/a: ~gość 2010-01-12 14:39
moja mama - jak co roku - dla WWF :)
a my... jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy ;)
napisał/a: kasia_b 2010-01-12 14:40
ula_jente napisal(a):A Ty Kasiu już wiesz, komu przekazać?

no właśnie się zastanawiam ale chyba przekażę Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie bo mojej znajomej znajomych syn jest pod ich opieką - ma 14 lat i już ma białaczkę - troszeczkę Sąsiadowi z miasta chyba pomożemy
napisał/a: samsam 2010-01-13 09:43
Pomóżcie małej Hani
http://www.we-dwoje.pl/pomoz;chorej;hani;-;przekaz;1;podatku,artykul,16358.html
napisał/a: ~gość 2010-01-13 10:20
a ja w końcu mogę oddać 1% nigdy nie mogłam bo pracowałam nielegalnie ale w tym oku mogę :D i się cieszę bo podatek pójdzie od 2 os i nie będzie mały bo za chałupkę nam zrówcą :D :D :D :D :D
już od dawna zastanawiam się komu przekazać :D
i nadal nie wiem
napisał/a: Druzgafka 2010-01-13 13:32
ja tradycyjnie - dla schroniska dla zwierząt we Wrocławiu

http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/potrzebna_pomoc.html