czy zakupy w necie zabiją te tradycyjne zakupy?

napisał/a: innamoratta 2014-10-03 08:55
Jest dużo plusów zakupów w sieci ale także minusów. Ja mimo to wolę kupować stacjonarnie "pomacać" produkt, zobaczyć jak wygląda. itp itd
napisał/a: Dianceir 2014-10-03 15:24
Ja też jestem za kupowaniem w realu-można dokładnie obejrzeć i wypróbować towar :)
napisał/a: kaso_0 2014-10-22 17:42
zależy co kupujemy, ja np. ostatnio kupiłam przepiękną [reklama usunięta] tanio, a w sklepie bym dwa razy tyle zapłaciła
napisał/a: morkis 2014-10-23 10:53
Myślę, że z czasem rzeczywiście te internetowe zakupy staną się coraz bardziej popularniejsze. Głownie chyba przez cenę w sklepie internetowym nie płacisz za ogrzewanie, wynajem itp. płacisz za kuriera i za magazyn ewentualnie pracowników, jeżeli jakiś zatrudniasz dlatego ceny są niższe. Chociaż z niektórymi branżami może być trudniej, bo ludzie lubią sobie dotknąć przymierzyć np. cicuchy ale coraz częściej widzę, że ludzie kupują ciuchy w sieci w końcu zawsze masz te (chyba) dwa tygodnie na zwrot produktu
napisał/a: GalMonica 2014-11-25 14:44
Wiele rzeczy w sieci rzeczywiście jest tańszych niż w realu, jednak sama przyjemność czasem połazić po sklepach, poprzymierzać, podotykać ... :)
napisał/a: alaldi 2014-12-02 09:55
Z pewnością, zakupy spożywcze zamawiam przez internet bo mieszkam w centrum nie mam w pobliżu żadnego większego sklepu gdzie mógłbym zrobić zakupy nie przepłacając średnio 1zł na produkcie. Zakupy erotyczne, zabawki itp. robie na [mod:reklama usunięta] , szybka dostawa, a szczerze krępujące jest dla mnie wejść do sex shopu. Paczka wygląda jak każda inna, zakupy w internecie pozwalają oszczędzić czas.
napisał/a: Minoru 2014-12-04 14:27
Nigdy w życiu - nie wyobrażam sobie kupować tylko i wyłącznie w internecie. Sama przyjemność iść do sklepu, pooglądać, pochodzić, podotykać - według mnie nigdy nie znikną.
napisał/a: panna-ja 2014-12-06 17:17
Nie sądzę. Szczególnie widać to w sklepach spożywczych, hipermarketach przed długimi weekendami i teraz przed Świętami - tłumy w centrach handlowych. Czasem, żeby coś kupić trzeba to obejrzeć. A nie każdy też lubi kupować w sieci czy po prostu nie używa internetu tak intensywnie.
napisał/a: amber5 2014-12-08 08:44
Ja nie wyobrażam sobie robienia zakupów tylko przez internet. Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to wolę sama wybrać interesujący mnie produkt, obejrzeć go, sprawdzić datę przydatności do użycia. Ciuchów też raczej nie kupuję przez internet, bo nie da się ich przymierzyć, to samo z butami. Książki kupuję rzadko (wolę bibliotekę), ale jak kupuję to w prawdziwej księgarni. W internecie kupuję tylko różnego rodzaju elektronikę
napisał/a: pannamloda44 2015-01-21 00:48
Ja przyznam, że ciągle brak mi czasu na zwykłe zakupy - wolę położyć się po pracy na kanapie i poprzeglądać allegro. Ostatnio zdarzyło mi się zamówić we frisco mleko, owoce,warzywa itd. i po południu przywitałam kuriera. Jest to fajna opcja jak nie mamy czasu czy możliwości jechać choćby po te zakupy jedzeniowe. Od czasu do czasu dobrze jednak wybrać się na zakupy tradycyjne;)
napisał/a: morfeuszfilm 2015-01-30 11:03
80 procent zakupów przynajmniej AGD to internet. Spożywcze niestety w sklepie marketach, ale i tzw. rynek. Jak nie kupować w sieci jak tu tyle tego dobra kusi
napisał/a: marion33 2015-05-21 13:13
nie wydaje mi się, żeby internet pogrążył tradycyjne sklepy. większość osób pewnie sporadycznie kupuje coś przez internet, a w sklepach (chociażby spożywczych) bywa codziennie. wątpię, żeby to się miało zmienić.