Co na prezent na Dzień Matki???

napisał/a: girl_with_draem 2013-05-07 08:09
generalnie skończyły mi się pomysły nie tylko na prezent na dzień matki, ale tez na inne okazje;

nie pichcę i nie piekę, więc ręcznie zrobione smakołyki odpadają,
nigdy nie byłam dobra w robieniu robutek ręcznych - tylko grafika cyfrowa i ewentualnie fotografia

asortyment do kuchni już dostała przez ostatnie kilka lat na różne okazje

nie wiem co teraz,

rozważałam obraz ze zdjęcia - niestety rodzinnego nie mam, a obojga rodziców na jednym zdjęciu u mnie ciężko uświadczyć, ale może by się coś znalazło - to może zlecę wydruk na płótnie? czasem jednak nie wyglądają za dobrze, a poprawiać farbami to już raczej nie dam rady

drugim pomysłem i chyba prostszym do zrealizowania byłaby statuetka z grawerem i podziękowaniami za to, że jest - i kawa z lodami poza domem - tak rzadko wychodzi

temat do przemyślenia, a czasu coraz mniej

[reklama usunięta]
napisał/a: Jusik 2013-05-08 11:53
Jako, że moja Mama ma urodziny w Dzień Matki, to prezenty będą dwa, takie jakie sama wybrała- nowy telefon i deska do prasowania
napisał/a: annakarenina 2013-05-13 22:27
wspólne wyjście jest super. knajpa, nawet kino. przede wszystkim wspólny czas razem :)
napisał/a: gwiezdna 2013-05-15 07:50
Ja nad likierem się zastanawiam i do tego jakiś torcik wedlowski zaprojektowany przeze mnie, z dedykacją. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, a ten pomysł z torcikiem myślę, że jest dobry tylko jeszcze nie wiem jaki napis wybrać. :)
napisał/a: cherycherylady 2013-05-24 10:17
Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby w tym dniu po prostu spędzić z mamą trochę czasu, a upominek powinien być tylko dodatkiem. Ja z braćmi co roku kupujemy mamie bukiet kwiatów oraz dajemy nasze wspólne zdjęcie w ramce, ona bardzo to lubi, bo na ścianie i półkach powstaje taki jakby album, widać jak się zmieniamy z roku na rok. W tym roku chcieliśmy zrobić coś w tej samej konwencji, ale bardziej oryginalnego więc wymyśliliśmy prezent na Dzień Matki [mod:reklama usunięta] w postaci zdjęcia w gazecie :) Mam nadzieję, że mama trochę się uśmieje :)
napisał/a: Blanka:) 2013-05-24 12:37
brat-kwiatki, ode mnie książka
napisał/a: Monisiaw1 2013-07-22 14:38
Mamie jak kobiecie można kupić coś z biżuterii albo jakieś kwiatki. Pomysłów jest naprawdę mnóstwo. Zależy co kto lubi:) Ja np bardzo lubię dostawać [reklama usunięta] a najbardziej kolczyki.
napisał/a: zuzkape 2014-03-31 22:55
W tym roku wybiorę coś dla mamy ze stronki [reklama usunięta], mają tam książki, płyty, przedmioty do domu, akcesoria do kuchni, zegarki , a że mam tam rabat to będę mogła sobie pozwolić na coś droższego
napisał/a: kalina1982 2014-04-12 19:41
Ja kupuję ramkę cyfrową: [mod:reklama usunięta] Wgram na nią moje zdjęcia z dzieciństwa i nasze wspólne z mamą. Na pewno jej się spodoba.
napisał/a: AnkaKochanka 2014-05-08 09:10
A może najlepszym prezentem będzie spacer? Wspólne spędzenie popołudnia? Rozmowa?
napisał/a: kasia.i.tomek 2014-05-09 14:09
Ja kupuję bon do salonu kosmetycznego ;)
napisał/a: Gośka643 2014-05-13 17:00
Bardzo fajnym i wyjątkowym pomysłem na prezent dla mamy jest balsam w formie świecy :) polecam !


[mod:reklama usunięta] w wyszukiwarce na allegro :)