Co na prezent na Dzień Matki???

napisał/a: Lucka4 2012-05-24 14:46
Z upływem czasu zaczynam zamieniać materialne pomysł- jak dobry kosmetyk itd, na inicjatywę, np. wspólne wyjście- takie okoliczności są chyba ciekawsze i bardziej wartościowe. To może być kolacja, albo wspólne spa, czy kosmetyczka - wszystko będzie fajne jeśli z serca i razem:)
napisał/a: ~gość 2012-05-24 15:12
Kupiłam mamie jej ulubiony krem i kupie jej słonecznika bo lubi
napisał/a: Agusiek 2012-05-24 15:37
duszek napisal(a): pewnie beda na nas krzyczeć że nie powinniśmy na nic wydawać pieniedzy

u nas co roku tak jest ;)

moja mama dostanie kubek, który kiedyś zobaczyła na wystawie sklepowej jak ze mną była i tak się w nim zakochała że co w pobliżu byłyśmy to chodziła popatrzeć. ale szkoda jej było pieniędzy wydawać bo sporo kosztował. ostatnio tamtędy przechodzimy a kubka nie ma, mama widać troszkę rozczarowana pewnie w głębi duszy wciąż rozważała zakup. w sobotę się dowie że to my kupiliśmy ostatnią sztukę.
a dla teściowej pomysłu nie mam, mężny jak zawsze chce kupić bombonierkę więc pewnie na tym się skończy.
napisał/a: 1KarinaK 2012-05-24 23:40
Ja mojej mamie w tym roku robię niespodziankę:) na start dostanie zestaw czyli kwiaty + czekoladki + kremik i niby nic więcej.. a jak już wypijemy kawkę i pogadamy to ją zabieram do spa na masaże i kąpiel w czekoladzie!!;)) mam nadzieję że jej się spodoba!:))
napisał/a: ~gość 2012-05-25 08:48
Dla mojej Mamy kupiliśmy pięknego wielkiego storczyka plus pieniążki a dla Teściowej kupiliśmy nowy telefon (na pół ze Szwagierką) w Jej ulubionym purpurowym kolorze
napisał/a: Agusiek 2012-05-25 10:37
Dżastuś napisal(a):plus pieniążki

i mama Wam ich nie odda? ;) nasze to by w życiu od nas pieniędzy nie wzięły ;)
napisał/a: cerber 2012-05-25 11:14
w tym roku dla mamy walizka z kompletem sztućców (sama o to prosiła)

a w imieniu mamy dla babci nowy telefon dostosowany dla osób starszych
napisał/a: fotodziecinstwo 2012-05-25 16:16
sesję zdjęciową mozna sprawic mamie taką np. z dzieciakami, a jak mama nie ma oporów to wizazystka plus kilka portrecikow indywidualnych
napisał/a: malami000 2013-04-05 00:19
W tym roku planuje kupić mamie coś zabawnego, na razie znalazłam [mod:reklama usunięta] . Myślę, że będzie zadowolona ;)
napisał/a: magmalena 2013-04-15 09:20
Ja zamierzam dać mamie coś wykonanego przeze mnie, dlatego postanowiłam, że może spróbuję zrobić, co się okazuje bardzo modne w tym czasie, fotoksiążki w fotobistro razem z jej zdjęciami :)
napisał/a: WomenCollection 2013-04-22 16:28
U nas Dzień Matki będziemy spędzać w SPA. W tym dniu mam również swoje święto i co roku z Mamą gdzieś się wybieramy na babski weekend. To taki czas tylko i wyłącznie dla nas. Matka i córka :)
napisał/a: maciaski77 2013-04-24 10:29
Ja ostatnio mocno obserwowałam mamę i widzę, że odkąd przeszła na emeryturę bardziej dba o siebie. Chodzi po lumpeksach, pchlich targach, małych butikach a jej szkatułki i szafy rosną w siłę :) Więc i ja dołożę swoje trzy grosze z bransoletkami




Do tego jako że jest łasuchem czekoladowy telegram. No i zaproszenie na kawkę na mieście. Ot fajnie spędzimy ten dzień :))