Mój ulubiony deser :)

napisał/a: tamisia 2016-07-15 15:14
To w takim razie proponuję spróbować mrożonego ptasiego mleczka bo również jest świetne. Pierwszy raz w tym roku mroziłam i nie sądziłam,że bedzie to takie smaczne. Świetnie nadaje się do tego ptasie mleczko Strawberrry Shake Wedla:


Mroziłam równięz mleczko karmellove i cytrynowe :)
napisał/a: memoria 2016-08-08 09:42
Ja teraz latem uwielbiam lody. Jem je w dużych ilosciach ( praktycznie codziennie). Od zeszłego tygodnia jestem jednak na diecie tak wiec unikam lodów z dużą ilością cukru oraz na mleku. Wbrew pozorom takie lody mogą być bardzo tuczące.

Lubie lody wodne.Oczywiscie nie piszę tutaj o lodach sklepowych bo jest to sama chemia ale o lodach z prawdziwego soku. Przygotowanie jest banalnie proste. Na stronie jest dobry przepis:
http://zdrowacukiernia.pl/przepis-lody-wodne/
napisał/a: llll 2016-09-26 11:40
Na co dzień wybieram raczej te ciemniejsze czekolady. Mam słabość do czekolady mlecznej albo gorzkiej Wedla. Smaczna jest również czekolada deserowa Jedyna . Najlepiej mi się to komponuje z kawą. O godzinie 10 w pracy lubię sobie poprawić humor, zjeśc kostkę czy dwie ulubionej czekolady , wypić kawkę. Dzisiaj wspomagam się Karmellove dla odmiany. Dodaje mi to większego powera do dalszej pracy.

napisał/a: Malana 2016-10-03 18:49
llll napisal(a):Dzisiaj wspomagam się Karmellove dla odmiany.


Bardzo ją lubię, jest taka słono -słodka.
napisał/a: netka222 2016-10-24 09:07
Piszesz tutaj o wersji Karmellove o smaku slonych orzeszków? Widziałam ostatnio w sklepie, nie miałam śmiałości aby kupić. Niemniej jeśli piszecie,że jest smaczna to moze kiedyś się skuszę. Nie wiem jednak jak się to zgrywa. Sól i karmel.....

Jesli chodzi o moją ulubioną czekoladę to jest nią wedlowska czekolada nadziewana truskawkami. Zwykle kupuję klasyczną wersję w czekoladzie mlecznej. Smaczna jest jednak również wersja w czekoladzie gorzkiej
napisał/a: Jusik 2016-12-05 14:59
Przekładaniec w pucharku:
- pokruszone biszkopty okrągłe
- bita śmietana bez cukru
- sos z kajmaku
- pokrojone banany
- kolejna warstwa biszkoptów
- bita śmietana
- banany
- sos z kajmaku

Proste, szybkie i megaaaaaaaaaaaaa pyszne
napisał/a: rikkk 2016-12-08 07:49
Wydaje się aptetyczne Jak będę miała czas to może przygotuję. Szczególnie,że uwielbiam takie słodkości oraz co tydzien wymyślam jakieś nowe przepisy.

Zwylke biorę je z sieci . Mam kilka sprawdzoncyh stron, tak więc zwykle wychodzi mi to co jest na zdjęciu na stronie. Ze swojej strony polecam ten przepis na pierniczki na choinkę:
https://www.przepisy.pl/magazyn/swieta-ze-smakiem/pierniczki-na-choinke

Smakuja rewelacyjnie oraz bardzo ładnie wyglądają na drzewku. Malowanie pierczników to świetna zabawa dla dzieci
napisał/a: coffe 2017-04-29 00:25
ostatnio chodzi za mną panna cotta, ma ktoś jakiś fajny przepis, zdrowy i naturalny?
napisał/a: espe1 2017-06-02 14:54
Kilka deserków jakie lubię
pucharki lodowe z adwokatem
truskawki i inne owoce zalane galaretką
oraz ciasteczka owsiane

Raz na jakiś czas również bierze mnie ochota na upieczenie tradycyjnego ciacha. Zwykle jest to ciasto jogurtowe - proste, szybkie do upieczenia. No i bardzo fajnie komponuje się z kawką.