Dania gotowe

napisał/a: Dona 2011-05-24 11:16
Kupujecie dania gotowe? Co na ten temat sądzicie? W dzisiejszych czasach to chyba coraz więcej osób korzysta z tej formy posiłku, ciekawa jestem jak tam u Was ;)
napisał/a: martila 2011-09-14 20:40
Nie kupuję. Większość tych potraw ma jeden, charakterystyczny smak.
napisał/a: Monini 2011-09-14 20:47
Absolutnie jestem na nie! Za dużo soli i konserwantów, zero smaku i faktycznie wszystko na jedno kopyto. Wolę sama ugotować, często wychodzi i tak taniej niż coś gotowego
napisał/a: chouchou 2011-09-15 15:43
Czasem zdarza mi się, aczkolwiek rzadko. Moim chyba ulubionym gotowym daniem jest Cannelloni ze szpinakiem z biedronki

Monini napisal(a):Za dużo soli i konserwantów, zero smaku i faktycznie wszystko na jedno kopyto. Wolę sama ugotować, często wychodzi i tak taniej niż coś gotowego

Zgadza się, ale czasem jak nie masz ochoty czy sił to jest to jakaś opcja na obiad, a wiadomo że jedząc od czasu do czasu nie jest to bardzo szkodliwe.
napisał/a: kwiatlotosu2 2011-09-15 17:57
Zależy co. Bardzo lubię np. gotowe pierogi czy krokiety. Wg. mnie są bardzo dobre nawet te z Biedronki
napisał/a: buds9 2011-11-25 11:10
raczej tak. w szczególności, gdy trzeba coś zjeść a nie ma czasu na zrobienie czegokolwiek:) najczęściej kupuję niestety mrożonki, no cóż takie życie
napisał/a: 3-kolory_pl 2012-03-01 13:46
Gotowe to nadaja się do pracy. W domu chwilka w kuchni to nawet przyjemność,.. a juz jak nasz obiad smakuje reszcie domowników to nabiera sie checi do gotowania. Zdecydowanie NIE dla gotowych.
napisał/a: Karola_Gl 2012-03-13 14:48
Uważam że jeśli potrawa ma być bardziej urozmaicona, ma mieć głębszy smak dzięki gotowym mieszankom przypraw, to czemu nie- w dzisiejszych czasach i tak nie można całkowicie wyeliminować chemii z naszej diety.
napisał/a: ~gość 2012-03-13 15:00
Karola_Gl napisal(a):w dzisiejszych czasach i tak nie można całkowicie wyeliminować chemii z naszej diety.
ale jeśli się da to po co świadomie faszerować domowe jedzenie niepotrzebnymi dodatkami w stylu glutaminian sodu?
Ja jeśli już to kupuję mrożonki typu burgery rybne a poza tym wolę sama gotować
napisał/a: WeselneZaplecze 2012-03-13 15:51
A ja czasem idę na łatwiznę i sięgam po takie gotowe dania. Zazwyczaj wtedy, gdy zupełnie nie mam pomysłu na obiad i jestem bardzo zmęczona.
napisał/a: kerlon 2012-06-05 16:46
Takie gotowe dania, szczególnie jakieś krokiety, naleśniki, gotowe klopsiki, pierogi, ze sklepów eko są świetne, smakują jak domowe, cena dobra, więc też czasem jadamy :)
napisał/a: bachatera 2012-10-18 14:30
jak nie mam czasu na gotowanie to często wrzucam jakąś zapiekanke, czy pizze, chyba najlepsza jest guseppe:)