Super diety

napisał/a: indiend 2006-08-30 10:27
Czy stosowałyście jakieś diety?
Jakie były efekty?
Na jak długo utrzymała się waga?
Piszcie!
napisał/a: samsam 2006-08-30 17:35
Ja sześć lat temu stosowałam dietę, tzn. ograniczałam jedzenie. Po pierwszych efektach tak sie wciągnęłam, że nie mogłam przestać. W sumie schudłam ponad 15 kg. Wcześniej przy wzroscie 163 cm ważyłam 58 kg, po odchudzaniu 42 kg. Wyglądałąm jak koścotrup. A oprzytomniałam, jak zemdlałam w solarium.
Od tej pory jestem przeciwniczką drakońskich diet. Swojemu dziecku nigdy na to nie pozwolę.
Teraz mi się troszkę przytyło. Małżeńswto mi służy, ważę 52 kg.
napisał/a: indiend 2006-08-30 18:07
To wcale nie duzo. Ja tez przytyłam, ale problemy mnie przerastają i coraz czesciej zapominam o zasadach, ale jak wroce do nauki czyli od po jutrze (bo jutro wyjezdzam a w zasadzie wylatuje) to mam nadzieje wszystko wroci do normy. Obecnie waze 63kg przy wzroscie 168. Duzo.
napisał/a: samsam 2006-08-30 18:27
Ja iwem, czy dużo. To wszystko zależy od budowy.
napisał/a: ~gość 2006-09-01 19:39
Witam mam pytanie! Czy ktos wie gdzie kupic, albo z jakiejs stronki zamowic REDUKTE LINE?? Bardzo prosze o odpowiedz. Wiem, ze pisala o niej indiend,ale jej nie ma i czy ktos inny moze wie?? Bo niestety u mnie w miejscowosci nie ma mozliwoscie zamowienia w aptekach. Prosze o pomoc!
napisał/a: iza19821 2006-09-01 19:53
Hej...

ja kiedys mialam diete ale przez wlasna glupote....
po prostu czulam sie GRUBA.....
wiec pierwsze ograniczalam sobie jedzenie....
pozniej zaczelo sie....dawanie jedzenia pieskom itp.
po miesacu wyladowalam w szpitalu.....
bylam tam 2 tygodnie....
i od tego czasu nie chce slyszec o diecie....

Dziewczyny....zastanowcie sie czasami nad dietami.....pozniej bedziecie CIERPIEC....
napisał/a: samsam 2006-09-02 11:34
Iza popiera Cię w 100 %. Mam takie same poglądy na temat diet. Mam nadzieję, że Twój apel coś pomoże. Ja do niego się przyłączam.
A moze zrobimy jakąś akcję?
napisał/a: palika 2006-09-02 21:51
ja nie musze stosowac zadnych diet,gdyz moja waga utzrymuje sie w granicach 51/52 kg i za cholere nie moge podbic jej w gore choc bardzo bym chciala
napisał/a: indiend 2006-09-03 22:01
sylwia napisal(a):Iza popiera Cię w 100 %. Mam takie same poglądy na temat diet. Mam nadzieję, że Twój apel coś pomoże. Ja do niego się przyłączam.
A moze zrobimy jakąś akcję?


A ja mam zupełnie inne poglądy. Bo coś takiego jak "głodówka, dieta-cud, czy wymyslanie samemu niby diety" jest smieszne. Zanim ktoś napisze, że DIETA jest do bani czy cos, niech pojdzie do dietetyka, specjalisty, albo przynajmniej sprawdzi w słowniku znaczenia słowa "dieta".
Jezeli ktos jest bezmyslny (nie chce nikogo urazic, pisze ogolem) to jego wina. Nie diety. To ze w internecie ktos podaje sie za pseudo dietetyka a 99% ludzi mu wierzy to tez nie jest wina diety tylko ludzkiej glupoty. Heh.

[ Dodano: 2006-09-03, 22:11 ]
Moze nie tyle glupoty co naiwnosci... Ale tak czy inaczej troszke sie rozczarowałam...
napisał/a: Anetka1 2006-09-03 22:12
ja jakis czas temu stosowałam diete kopenhadzką... i powiem Wam że efekty były super (prawie 7 kg przez 13dni), jednak nie jest prawdą że oo tej diecie sie nie tyje i efekt utrzymuje sie przez minimum 2 lata... cały plan diety do ściągnięcia ze strony internetowej http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/ (oczywiscie moge tez przesłać mailem)
napisał/a: Marusia 2006-09-04 11:53
Wiesz, Indiend, nie musisz się tak oburzać...
Słowo "dieta" dotyczy każdego rodzaju odżywiania. Ale większość ludzi, używając tego słowa, ma na myśli jego potoczne znaczenie, czyli dietę typowo odchudzającą (taką, dzięki której w jak najkrótszym czasie można stracić jak najwięcej kilogramów).
Co do stosowania takich diet mam podobne zdanie, co Iza i Sylwia- mogą być groźne dla zdrowia i należy z nimi bardzo uważać.
A diety, które ty masz na myśli, ja nazywam "racjonalnym odżywianiem" :)
napisał/a: indiend 2006-09-04 13:05
Hehe ja sie nie oburzam. Tylko mam inne zdani, ktore napisałam.
Po prostu ja sie tego ucze. Ito tak jakbym lekarzowi powiedziala, ze mnie płóca bolą
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-09-04, 13:05 ]
Hehe ja sie nie oburzam. Tylko mam inne zdani, ktore napisałam.
Po prostu ja sie tego ucze. Ito tak jakbym lekarzowi powiedziala, ze mnie płuca bolą
Pozdrawiam