Super diety

napisał/a: samsam 2006-09-08 20:37
Ja również
napisał/a: ~gość 2006-09-20 13:25
to jak to zrobic zeby schudnac ja mam nadwage stosuje diety i nic mi to nie pomaga wiec nie wiem co stosowac moze ma ktos jakas dobra rade na to
napisał/a: samsam 2006-09-20 14:42
A może sport i ograniczenie jedzenia
Diet nie są skuteczne. Już kiedyś o tym pisałyśmy, że dieta jest to zmiana sposobu żywienia, na całe życie. A takie znane diety trwają ok.2 tygodni i niby maja przynieść zaskakujące efekty. Bzdura, bo gdy wracamy do normalnego jedzenia, tyjemy podwójnie (czyli tzw. efekt jo jo).
Ja radzę ograniczyć jedzenia, np. nie jeść kolacji i jak najwięcej się ruszać.
Tyle z mojej strony, może Indiend więcej poradzi.
napisał/a: indiend 2006-09-20 15:04
Jak juz napisała Sylwia dieta, to zmiana sposobu zywienia na cale zycie. Zadne kapusciane, ze trzynastodniowe czy jakies inne Ci nie pomoga. Napisz mi jak duza masz nadwage, co jesz, jak jesz, jak wyglada Twoja dotychczasowa dieta. Jak tolerujesz białko, czego nie tolerujesz. Postaram sie jakos pomoc. A puki co polecam sciagnac sobie z emulka aerobik Pump It Up - The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry, bardzo dobry i pomaga. Jesli boisz sie rozbudowania miesni to po kazdym aerobiku zrob sobie stretching. Jesli nie bardzo wiesz jaki to napisz, rowniez pomoge.
A narazie to tyle. Czekam na jakies informacje. Pozdrwiam.
napisał/a: ~gość 2006-10-04 19:43
DZien dobry chcialam sie zapytac czy wiecie moze ile ma 100 g kaszy mannej gotowanej na mleku. I jaka jest roznica w kcal? i dlaczego gotowana na mleku ma mniej kcal niz surowa?
napisał/a: indiend 2006-10-04 22:00
Kasza manna gotowana na mleku ma około 62 kcal (100g) a taka "surowa" około 353.
Tak samo jest z ryżem. Działa to na tej zasadzie, że kasza pęcznieje pod wpływem mleka i tym sposobem jest cięższa, tak na chłopski rozum chodzi o to, że jak wezmiesz kubek surowej kaszy to to jest 100g, a jesli ja ugotujesz w mleku to 100g zajmie pół kubka.
To oczywiscie mylne proporcje, bo nie wiem ile gram wchodzi na kubek, ale napisałam tak, żebyś zrozumiala o co mi chodzi. Pozdrawiam.
napisał/a: ~gość 2006-10-05 06:53
aha dziekuje. a czy ryz ma tyle samo kalorii co kasza manna?
napisał/a: indiend 2006-10-06 19:43
Działa to na tej samej zasadzie, ale ryz jest bardziej kaloryczny.
napisał/a: niki2 2007-02-13 17:32
Witam!
Ja też się odchudzałam i teraz znowu zacznę i szukam kogoś z można by utwożyć grupę wsparcia Bo razem łatwiej!Wcale nie chodzi mi o zrzucenie nie wiadomo ile kg, ot powiedzmy 6 kg.
napisał/a: indiend 2007-02-13 19:29
niki, w kazdej z Nas masz wsparcie. Ja chetnie udziele porad i odpowiem na pytania z dziedziny dietetyki.
napisał/a: terefere3 2008-03-04 18:13
a Ile kcal mają tak gdzieś te naleśniczki które polecałaś?? z olejem dolanym do ciesta od razu? sama tak robię więc jestem ciekawa :)
napisał/a: joala 2008-03-13 09:44
Każdemu służy co innego - przecież nie wszyscy są jednakowi. Jedni na diecie warzywno-owocowej chudną i kwitną, inni ledwo nogi ciągną na tej diecie. Dobry wybór i zdrowy rozsądek + dużo ruchu!!!