Walka o lepszą sylwetkę

napisał/a: pola_267 2018-09-10 09:59
Też trzymam kciuki. Tym bardziej, że udało mi się zrzucić kilka kilo i jak na razie trzymam się. Nie lecę może szybko z wagi, ale za to dobrze się czuję i nie mam wahania. Bo zresztą zrzucić te 5 kg w rok to może wydać się mało, ale dla mnie to duży krok. Jeszcze tak te 15 jakby mi się udało to będę zachwycona. Postanowiłam nawet do pracy zacząć jeździć rowerem. Co z tego, że już jesień za pasem. Może więcej uda mi się jednak osiągnąć niż te 5 kg?
Lena Cuzo
napisał/a: Lena Cuzo 2018-09-27 09:30
O tym jak zadbać o zdrowie i o formę dużo decyduje to jaki kto ma organizm. ja na przykład po wielu nie tyję produktach ale za to moja mama musi uważać praktycznie na wszystko co bierze do ust. To niezależnie od wieku bo cały czas tak miała.
napisał/a: kari-na 2018-11-27 19:49
podstawą są ćwiczenia i zrównoważona dieta. owszem zabiegi ma modelowanie sylwetki też pomagają, ale bez diety czy ćwiczeń nie do końca przyniosą zakładane rezultaty. ogólnie nie usuwałam tkanki tłuszczowej, ale ujędrniałam ciało. dość szybko schudłam i mimo ćwiczeń moje ciało nie było jędrne, dlatego zdecydowałam się na zabieg vela shape iii w krakowskiej klinice vesuna. z efektów jestem bardzo zadowolona jak i sylwetki mojego ciała.
napisał/a: kustrzebka 2019-02-01 13:07
Nie czytałam wszystkich odpowiedzi, bo nie sposób, ale jedno jest pewne: Nie wolno się poddawać.
koffeinka_89
napisał/a: koffeinka_89 2019-02-20 13:49
po pierwsze właśnie się nie poddawać i się przede wszystkim ruszać :d ja oglądam zazwyczaj filmiki na yt i robie ćwiczenia z paniami takimi ładnymi, zgrabnymi, z brzuchami jak kaloryfer co całą rodzinę mógłby wygrzać w zimę :d staram się własnie ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu, bo z czasem to tak również ;p wazne by działać i się nie poddawać :D
napisał/a: justinamd 2019-05-08 14:40
Tak naprawdę nawet oglądając tv można sobie poćwiczyć albo wyciągnąć koleżankę na rower i efekty będą. Niekoniecznie trzeba od razu podporządkowywać całego życia siłowni jak ktoś nie ma na to ochoty.
majtajka
napisał/a: majtajka 2019-05-09 14:14
ja też własnie się teraz zabieram za odchudzanie. co prawda był czas wcześniej, ale po co jak tutaj grudzień dopiero co był :D Tak na prawdę to zaczęłam ćwiczyć jakoś w połowie lutego i na razie walczę o pozbycie się cellulitu :)
napisał/a: beabeti 2019-05-15 15:36
jak dla mnei nie ma dróg na skróty, już na sobie przetestowałam wiele różnego rodzaju diet i sama świadomość tego, że jestem na diecie mnie dobija ;p dlatego raczej zdrowe nawyki na dłużej i dużo sportu u mnie się sprawda
napisał/a: Makarena123 2019-07-12 14:39
Każdy musi znaleźć taka formę rekreacji, którą polubi. Niekoniecznie kierować się modą.