Jaka odzież oraz obuwie na fitness ?

napisał/a: lukmol26 2010-11-25 09:26
Witam, chodzę od paru dni na fitness i chciałabym abyście mi doradzili jaką odzież i obuwie najlepiej kupić do tego typu zajęć ? Gdzie kupujecie markowe rzeczy(odzież, obuwie) ? w sklepach internetowych ? Proszę o pomoc !
napisał/a: roszka 2010-11-30 19:58
DLa mnie najważniejsza jest wygoda. Buty muszą być przewiewne i sportowe, sa takie specjalne na fittnes, właściwie z samej siateczki - polecam. Do tego wygodny dres, albo leginsy, koszulka - boxerka o do roboty.
napisał/a: natarynka 2010-12-01 17:14
Ja używam materiałowych balerinek. Zamawiałam poprzez sklep [reklama usunięta]. Ubrania też tam mają po dobrych cenach. Polecam!
napisał/a: pcheelka 2010-12-07 11:25
Ja kupiłam strój z tkaniny wchłaniającej wilgoć Dry Fit :) Materiały są leciutki i przewiewne.
Do tego buty sportowe z odpowiednio stabilizacją stopy :) i do boju!
napisał/a: celinkaa 2011-04-27 10:45
No powiem Wam, że odzież termoaktywna się sprawdza bo mam kolegę, który aktywnie z niej korzysta :) To znaczy - biega w maratonach, jeździ na rowerze. No i w jego przypadku (tak twierdzi) tylko taka [Mod: reklama usunięta] wchodzi w grę. Jeśli i Wy trenujecie intensywnie to pewnie też się sprawdzi.
napisał/a: Madziarkaa 2011-09-30 13:55
Ja ostatnio kupiłam sobie takie jak na zdjęciu i jestem bardzo z nich zadowolona.
Wygodne, cena ok, i ładnie się prezentują ;)
napisał/a: ~gość 2012-10-20 21:11
Ja mam buty reebok ale są to buty typu halówki i nie nadają się na intensywny fitness. Nie ma teraz kasy na nowe "firmowe" buty. Czy takie niefirmowe buty nadają się do ćwiczeń? Bo ćwicząc w halówkach nabawiłam się kontuzji. Mam gdzieś w szafie buty cos w tym stylu:
napisał/a: melci 2012-12-07 10:45
jeżeli chodzi o buty, to proponuję coś w miarę lekkiego, przewiewnego, jak np. http://pl.skate-europe.com/details/86692-buty-dc-model-alibi-.html

co do odzieży, to już sama musisz zdecydować, w czym się będziesz dobrze czuła. Czy luźniejsze rzeczy, czy też dopasowane. Ja osobiście wolę te dopasowane, bo nie krępują ruchów i można czuć się swobodnie, ale nie każdemu taki styl pasuje
napisał/a: dominka1 2013-07-04 10:12
Według mnie buty najważniejsze.[reklama usunięta] - tutaj znajdziesz na pewno jakieś dobre markowe buty, ubrania też tam są.
napisał/a: Witemagen 2013-08-14 13:22
Proponuję od razu zaopatrzyć się w coś bardziej profesjonalnego. Nie jest trudno dostać dobrą odzież fitness, bo sklepów jak ten jest mnóstwo. Na pewno coś dla siebie znajdziesz ;) Tylko tak jak mówię, zamiast starych spodenek i butów kup lepszy strój. To też będzie dla Ciebie dodatkowa motywacja ;)
napisał/a: alicjakacik 2013-10-25 11:49
nie wiem czy chodzi o wygląd czy chudnięcie, ładne leginsy nie spalą tłuszczu :)
napisał/a: AnusiaSka 2013-10-25 12:46
Ubierz sie tak, zeby Ci bylo wygodnie, a nie zebys ladnie wygladala ;) ja biegam, sporo i do biegania mam podstawowe, ale profesjonalne buty saucony, gdybym sie sugerowala wygladem to w zyciu bym ich nie zalozyla, bo sa bialo-szaro-niebieskie :D