Jak schudnąć ?

napisał/a: iwonak2 2014-11-21 12:03
ja na treningu zawsze daję z siebie wszystko, nie wyobrażam sobie, żeby iść na trening i w tym samym czasie dawać tylko 50%
napisał/a: imalka 2014-11-25 13:53
dziewczyny, jak myślicie... czy mężczyzna też powinien łykać jakieś suplementy diety podczas odchudzania? Mnie się wydawalo, że powinienem odżywki, ale ja nie chcę zbudować jakiejś dużej masy mięśniowej, a po prostu chcę schudnąć. Zastanawiałem się nad czymś bardzo naturalnym, nad zieloną kawą bo wiem, że jest w tabletkach, nie tylko do picia (bo jak pilem to mi nie smakowała). A zielona kawa wiadomo, jest naturalnym ziołem więc może w tą strone się powinienem zainteresować?
napisał/a: Amelka35 2014-11-27 22:26
zjadanie tabletek to pójście na łatwiznę, nikt za Ciebie tego nie zrobi, a tabletki tylko zaszkodzą. Zmień tryb życia, nie jedz słodyczy i zacznij sie ruszać
napisał/a: imalka 2014-11-28 17:55
Nie bardzo rozumiem jak tabletki, które mają w składzie same naturalne substancje mogą komukolwiek zaszkodzić... chyba aż tak nie jest? Czytałem na różnych portalach, w różnych artykułach, że zielona kawa jest pomocna przy odchudzaniu. Ćwiczenia i odpowiednie żywienie to oczywiście podstawa, ale wydaje mi się, że tabletki nie są takie straszne.
napisał/a: Crejzs 2014-11-29 15:11
Dużo ćwiczyć i przede wszystkim mniej jeść i patrzeć co się je. Utrzymując ujemny bilans kaloryczny spokojnie się schudnie, trzeba tylko się starać i trzymać restrykcyjnej diety :)
napisał/a: AgnieszkkaM 2014-12-02 09:34
Ja sobie kupiłam orbitreka takiego mall.pl/orbitreki/evo-sport-orbitrek-magnetyczny-2 i mam w planach do marca ćwiczyć co drugi dzień. Życzcie powodzenia i wytrwałości, dam znać jakie będa efekty ;)
napisał/a: ingusia11 2014-12-05 09:56
Przede wszystkim trzeba dużo ćwiczyć i racjonalnie się odżywiać,
napisał/a: torek 2014-12-18 14:49
Mysle że siła woli to podstawa ;)
napisał/a: Miętowa26 2014-12-23 14:22
Na prawdę czasem nie jest łatwo zrzucić te zbędne kilogramy :) sama co nieco o tym wiem , wiem również że autorka pisała że wypróbowała już masę diet ale czy były one dopasowane do ciebie indywidualne ? czy po prostu chwytałaś w necie wszystko co się nawinęło. Niestety nie każda dieta jest dla każdego co powinno się jeść i w jakich ilościach jest uzależnione od naszej wagi/wzrostu i możliwości :) dlatego może poczytaj troszkę o Diecie Cambridge. Wiem że ona jest dość "stara" bo pewnie każdy już o niej słyszał :) ale ona naprawdę jest bardzo dobra , bezpieczna i co najważniejsze sprawdzona. Ludzie nawet po jej zakończeniu trzymają swoją wagę :) No ale wiadomo na każdej diecie potrzebna jest samodyscyplina i troszkę motywacji bo bez niej nawet na najlepszej diecie efekty będą znikome.
napisał/a: syllllwia 2015-02-16 08:29
Spalanie kalorii. Im więcej uda Ci się spalić kalorii poprzez aktywność fizyczną, tym więcej masz szansę pozbyć się tkanki tłuszczowej. Najlepszymi ćwiczeniami są aerobowe i poprawiające krążenie. Możesz też dodatkowo zająć się: joggingiem, pływaniem, maszerowaniem, aerobikiem, gimnastyką i jazdą na rowerze.

Jeden gram tłuszczu, to około 3500 Kcal do spalenia. Jeśli chcesz zrzucić kilogram, to musisz dziennie spalać około 3500 Kcal.

Rozbudowa tkanki mięśniowej. Pamiętaj, że to ile masz tkanki tłuszczowej w dużej mierze zależy od tego ile masz tkanki mięśniowej. Mężczyźni zazwyczaj tkanki mięśniowej mają więcej dlatego chudną szybciej niż kobiety. Zdrowa utrata tkanki tłuszczowej polega na zamienianie jej w mięśniową dzięki regularnym ćwiczeniom. Oczywiście nie musisz doprowadzić się do takiego stanu żeby wyglądać jak kulturysta.
napisał/a: robak28 2015-06-24 08:39
najlepiej mniej jesc i spozywac produkty niskokaloryczne
napisał/a: mrowcia22 2015-06-26 14:21
Nie wiem czy tabletki to dobre rozwiązanie. Lepiej trzymac diete nie podjadac i sport do tego .