DIETETYCZNE PRZEKĄSKI

napisał/a: duszek1 2009-10-21 14:49
szprycha napisal(a):Oj ja tez lubie ale to na sniadanie dwie kromeczki Wasa z twarozkiem i pietruszka lub ogorkiem :)

A na co dzień jem musli z mlekiem


ja tez jadam to na siadanie, na drugie jem jogurt naturalny z musli a jak mnie łapie to przegrywam te ryżowe coś - nie wiem jak to się nazywa...

Wczoraj na obiad zjadłam marchewkę z zupy - całą chyba z pół kilograma i wypiłam tylko kubeczek wody z zupy - bez żadnych wkładek...

no i zjadłam kolacje - dwa jajka ugotowane i pół pomidora i dwa plasterki grubsze rzodkiewki białej...

z przekąsek to jabłko, marchewka, ryżowe te dmuchańce, jakaś wasa

po mału się wkręcę w dietetyczne jedzenie bo natychmiastowy przerzut nic nie daje - biega mi burger king po głowie
napisał/a: poszukana 2009-10-21 15:12
Na opakowaniu jest napisane, że 1 kcal w 250 ml.
napisał/a: Monini 2009-10-21 15:27
poszukana napisal(a):A czy podczas odchudzania coca-colę zero można pić bezkarnie? Bardzo tłamsi głód i chęć na słodycze, ale czy faktycznie nie ma kalorii?

tak jak już napisałaś 1 kaloria na 250 ml, ale ogólnie napoje gazowane nie są polecane jeśli się jest na diecie, no nie tylko na diecie ogólnie nie powinno się pić gazowanych napojów.
Druga sprawa to słodziki które chyba więcej złego robią niż cukier
Swoją drogą to dlaczego jak nie ma cukru to ładują te słodziki i to we wszystkie produkty, jakby nie mogło być po prostu niesłodzone

duszek napisal(a):a jak mnie łapie to przegrywam te ryżowe coś - nie wiem jak to się nazywa...

wafle , które swoją drogą do mało kalorycznych nie należą...

Co do pieczywa Wasa, ja bym się w życiu nie najadła, wolę kromkę chleba razowego, ma tyle samo kalorii a bardziej się najadam, ale wiadomo jak kto woli

duszek napisal(a):Wczoraj na obiad zjadłam marchewkę z zupy - całą chyba z pół kilograma i wypiłam tylko kubeczek wody z zupy - bez żadnych wkładek...

a mięsko gdzie w jadłospisie?
napisał/a: mnpszmer 2009-10-21 15:30
napisal(a):biega mi burger king po głowie

to ci go wybijam wlasnie :P
duszek, A masz jakies efekty juz?
Monini napisal(a):Swoją drogą to dlaczego jak nie ma cukru to ładują te słodziki i to we wszystkie produkty, jakby nie mogło być po prostu niesłodzone

Ciekawe spostrzezenie
Monini napisal(a):Co do pieczywa Wasa, ja bym się w życiu nie najadła, wolę kromkę chleba razowego, ma tyle samo kalorii a bardziej się najadam, ale wiadomo jak kto woli

ja tez
napisał/a: duszek1 2009-10-21 15:38
Monini napisal(a):a mięsko gdzie w jadłospisie?


nie było mięska w zupie - ktoś wyłowił wcześniej

Walentina napisal(a):duszek, A masz jakies efekty juz?


słońce ja oficjalnie wystartowałam dopiero od tego poniedziałku i z dietą i z jakimiś ćwiczeniami w miarę czasu ( w poniedziałek byłam na basenie, dzisiaj może też pójdę), nie będę się wpędzać w szaleństwo wiem że startuje od około 77-78 kg przy wzroście 176 tak więc będę się ważyć powiedzmy dopiero gdzieś za miesiąc...

oszalałabym ważąc się codziennie

I nie mogę drastycznie się wpędzić w dietę tylko muszę stopniowo wchodzić w inne jedzenie bo ja zaraz pomimo pięknej postury zdrowej kobietki ekspresem wpadam w anemie
napisał/a: mnpszmer 2009-10-21 15:41
duszek napisal(a):więc będę się ważyć powiedzmy dopiero gdzieś za miesiąc...

oszalałabym ważąc się codziennie

A ja bym oszalala wazac sie raz na miesiac.ja waze sie codziennie ;)
napisał/a: Monini 2009-10-21 15:45
Necia napisal(a):chyba żartujesz, jeden wafel ma jakieś 30 kcal, nie popadajmy już w paranoje

no tak, jeden wafel, ale 100 gram ma ponad 300, ja jak zaczynam jeść to trudno mi przestać
napisał/a: mnpszmer 2009-10-21 15:52
Necia napisal(a):Monini napisał/a:
duszek napisał/a:
a jak mnie łapie to przegrywam te ryżowe coś - nie wiem jak to się nazywa...

wafle , które swoją drogą do mało kalorycznych nie należą...

chyba żartujesz, jeden wafel ma jakieś 30 kcal, nie popadajmy już w paranoje
_________________

Ja mam w domu takie wafle ryzowe ale bananowe i jeden ma 38kcal wiec z 3 mozna byloby zjesc.wyszloby na to samo co przy zjedzenie jogurtu owocowego ;)
napisał/a: mnpszmer 2009-10-21 15:57
Necia napisal(a):to już co innego

ale i tak nie ma duzo kalorii bo 38 wiec 3 mozna zjesc zamiast jogurtu czy owocow jak juz ma sie ochote na cos slodkiego ;)
napisał/a: Monini 2009-10-21 15:59
Necia napisal(a):ja te wafle często na uczelnię biorę, 300 kcal na pól dnia to i tak mało ( dam rade zjęść pol paczki), tym bardziej, że chyba lepiej zjeść paczkę takich wafli niż cheesburgera czy innego fast fooda

ja uważam, że trzeba rozróżniac "dobre" i "złe" kalorie i nie popadać w obsesję liczenia kalorii

no oczywiście, że na uczelnię jak najbardziej się nadają gorzej jak jtoś siedzi ogląda wieczorem film- jak ja i sobie chrupie z nudów
napisał/a: jente8 2009-10-21 16:01
Monini napisal(a):gorzej jak jtoś siedzi ogląda wieczorem film- jak ja i sobie chrupie z nudów

Lepiej to niż chipsy :)
napisał/a: Monini 2009-10-21 16:27
ula_jente napisal(a):Lepiej to niż chipsy

no pewnie dobre są też chrupki kukurydziane, fajnie mają ci co mieszkają w Pl, tu tylko w Polskim sklepie można kupić