Co zrobić by schudnąć?

napisał/a: Miętowa26 2015-09-23 12:03
Chyba juz pisałam ale ćwiczyć lepiej jeść i to cały sukces :) no i oczywiście przyda się odrobina motywacji :))
napisał/a: botoszo 2015-09-26 12:08
Nie poddawać się, nie ulegać zachciankom, opracować plan żywieniowy, ćwiczyć, nie stracić motywacji.
napisał/a: wmiaregit 2015-09-28 11:09
oggoto napisal(a):Nie poddawać się, nie ulegać zachciankom, opracować plan żywieniowy, ćwiczyć, nie stracić motywacji.

Dokłądnie! i olać te wszystkie tabletki bo to nie działa! ćwiczenia i racjonalne jedzonko ;)
napisał/a: karinka567 2015-10-17 13:47
Ja schudłam w tamtym roku 6 kg, może nie jest to jakoś bardzo dużo ale mi pomogło odzyskać wiarę w siebie. Dla mnie same ćwiczenia nie pomagają przede wszystkim liczy się dieta :)
napisał/a: gaga15 2015-11-27 14:29
możesz zacząć brać suplementy diety na bazie zioł np therm line fast jest z zieloną herbatą i pozwala naprawdę szybko schudnąć . Na dodatek niweluje łaknienie a nie oszukujmy się każda je ma gdy czas na spanie :)
napisał/a: evelka 2016-02-04 11:19
Z calą pewnością warto ćwiczyć codziennie chociaż 30 min. Zamienić cukier stewią. Jeść więcej warzyw i owoców. Trzy razy w tygodniu spożywać chłeb pełnoziarnisty. Gotować na parze i pić zieloną kawe.
napisał/a: Klarysak 2016-03-03 10:33
Od pewnego czasu sporo biegam oraz zmniejszyłam ilość kalorii w diecie i efekty już jakieś są więc jestem zadowolona.
napisał/a: Gwiazdka.p 2016-12-07 10:07
Herbatki to dodatek, nie ma co wypisywać ich jako główny składnik nowego sposobu życia. Ważna jest "czysta micha" i ruch. Jeśli nie idzie Ci tak, jak planowałaś, to albo jesz za dużo, albo... nie no, skoro się ruszasz, to powinno być okej. Czasem trochę czasu mija, zanim organizm "załapie". Bądź cierpliwa i nie poddawaj się.
napisał/a: basiakraw 2016-12-08 10:45
Dużo ruchu, zbilansowana dieta, dużo wody i co najważniejsze dużo samozaparcia i nie poddawania się. W chwilach słabości pamiętać o owocach, bakaliach, świeżych sokach i właśnie o zalecanej ilości wody. Ja polubiłam się z zielona piwniczanką i jak kiedyś zapominałam i nie lubiłam wody, tak teraz pije i wiem, że to wspomaga moje odchudzanie, a co ważniejsze uzupełniam mój organizm w potrzebne mikroelementy jak magnez.
napisał/a: ewelinaaa92 2017-02-01 09:28
Na pewno trzeba zwracać uwagę na ilosć tłuszczy w diecie, węglowodanów i kcl, bez liczenia nic nie uda nam się osiagnąć.
napisał/a: coffeelover9608 2017-02-22 09:23
Najlepiej ograniczyć niezdrową żywność, słodycze zastąpić owocami i przede wszystkim dużo ruchu. Najlepiej wybrać trening cardio pozwoli ci się pozbyć nadmiaru tłuszczu :)
napisał/a: mokato 2017-03-12 12:51
moze sie zapisz na silownie ?