co robić, żeby nie podjadać podczas diety??

napisał/a: lajkonik 2015-02-11 11:21
ja też mam taki problem, zwłaszcza gdy siedzę cały dzień w domu- z nudów podjadam a brzuch rośnie :/ [mod:reklama usunięta] wyczytałam, że chrom jest skuteczny bo hamuje apetyt na słodkie- stosowała ktoras? faktycznie działa?
napisał/a: Izza 2015-02-25 14:41
Mnie wystarcza picie wody. Ale faktycznie jak jestem zajęta to wtedy nie myśle o jedzeniu. Jak mam dużo czasu wolnego to wymyślam coby tu zjeść i niestety zjadam za dużo.
_______________
Nowoczesne urządzenia do hodowli zwierząt
napisał/a: Aspazja1 2015-02-26 22:50
Warto wybierać te zdrowe przekąski - np. ogórki, marchewki, papryka - chrupiące, zdrowe i tak mało kaloryczne ;)
napisał/a: brenda92 2015-03-13 12:02
ja polecam afirmacje fitness, które pomagają zwalczyć nawyk podjadania :)
napisał/a: Malgosiaczek 2015-03-19 18:50
hmm czytalam kiedys na temat afirmacji i przyznam, ze moze byc to ciekawe rozwiazanie. Zawsze mozna pic np wode, albo jakies napoje light, jak juz chce sie bardzo czegos slodkiego:> Mozna rowniez wspomoc sie suplementem diety, ktory zahamuje laknienie - np [mod:reklama usunięta]
napisał/a: ance1 2015-03-24 14:00
można podjadać tylko zamiast ciastek marchekwę albo jabłko i nie będzie widać nic na wadze, a nie bedziesz się tak męczyć:)
napisał/a: senza 2015-03-27 11:46
przypominać sobie za każdym razem do czego dążymy :)
napisał/a: AdriAnna123 2015-04-02 14:15
Motywacja jest najważniejsza. Ja, jak się odchudzałam, kupiłam piękna sukienkę- ale rozmiar mniejszą. Jak tylko myślałam o podjadaniu to przypominałam sobie te kieckę. A z bardziej praktycznej strony- zapychaj się warzywami jak jesteś głodna. Zdecydowanej większości nie wliczasz do kalorii a się najesz:)
napisał/a: Mateusz27b 2015-04-03 18:09
Moim zdaniem musisz pamiętać o jednym bardzo ważnym elemencie każdej diety tzn. silnej woli. Pamiętaj jednak o tym, że twój organizm jest bardzo podatny na różnego typu zachcianki. Najlepszym sposobem na walkę z pokusą jest- uwaga? Pozwolenie sobie na odrobinę przyjemności np w niedzielę. Bądźmy szczerzy normalny człowiek nigdy do końca nie zniweluje rzeczy, które lubi bo nie o to w życiu chodzi. Wystarczy je tylko ograniczyć ;)
higieniczny
napisał/a: higieniczny 2015-04-07 11:19
Skoro silną wolę masz słabą to może receptą na nadwyżkę kalorii będą intensywniejsze treningi? Po prostu ćwicz nie dwa a trzy razy w tygodniu to spalisz to co podjadłaś. I odpowiedz sobie szczerze na pytanie czy na prawdę chcesz bo po co się oszukiwać.
napisał/a: Oswana 2015-04-08 12:55
Przede wszystkim pij dużo wody, najlepiej z cytryną, podjadaj surowe warzywa - świetnie sprawdza się marchewka, seler itp. I jeśli mogę coś doradzić - dietetyczką nie jestem, ale sporo na ten temat czytałam i do tego korzystam z usług profesjonalnej dietetyczki. Dieta 1000 kcal jest katorgą i raczej prędzej czy później skutuje efektem jojo. Ja jem obecnie smaczne posiłki, proste w przygotowaniu i chudnę, a NIE LICZĘ KALORII! :)
napisał/a: miroslawa_89 2015-04-13 08:19
Dzolajla napisal(a):jestem na diecie od tygodnia. ograniczyłam kalorie do 1000 i ćwiczę 2 razy w tygodniu.
problem w tym, że jak nie mogę jeść tgo, na co mam ochotę, to jeszcze bardziej mam na to ochotę. przez cały dzień stosuję się do diety, ale wieczorem... była pizza, kfc... aż mi głupio...
czy są jakieś sposoby na to by powstrzymać chęć do podjadania?
przez to, że podjadam nic nie schudłam :(


Spokojnie przyzwyczaisz się do nowej diety:) najlepiej jak juz musisz podjadać to pestki dyni lub suszone owoce.