bieganie - co potrzeba?

napisał/a: hundai2 2015-04-22 00:02
dobre buty, woda i porządna rozgrzewka
napisał/a: annaru 2015-05-12 11:57
czy według Was warto od razu zainwestować w droższe, ale porządne buty do biegania, czy na początek wystarczą takie tańsze (za ok. 100 zł)? bo chciałabym zacząć biegać, ale nie mam żadnych odpowiednich butów.
napisał/a: nika832 2015-06-06 15:51
Hej!

Moim zdaniem dobre buty do biegania kupisz już do ok. 200 złotych, a na pewno będą porządniejsze niż te za 100 i będą dłużej służyć. No i jak się rozmyślisz to nie będzie szkoda... :)

Powodzenia!
napisał/a: mrowcia22 2015-06-26 14:23
Dobre buty i mp3 :)
napisał/a: Edziu 2015-09-06 01:25
Tak jak powyżej-mnie nic więcej nie potrzeba.Dobre buty do biegania to podstawa.
napisał/a: mor-wa 2015-11-02 10:57
Ja do biegania potrzebuje tylko mego wiernego towarzysza brutusa mego psa. Biega ze mną co rano.
napisał/a: Lucus 2015-11-03 08:54
Mam dobre buty i to jest według mnie podstawa żeby przyjemnie się biegało.
napisał/a: Hermina 2016-01-09 16:26
Oprócz wymienionych powyżej rzeczy potrzebna jest chęć do biegania bo niektórzy mają problem z motywacją.
napisał/a: Monia9595 2016-01-10 17:27
Przede wszystkim odpowiednie obuwie, i tutaj bym nie oszczędzała.
Są specjalne sklepy dla biegaczy i tam można wybrać buty pod konkretny profil stopy.

No i tak jak napisała Hermina - MOTYWACJA. Wszystko inne to już gadżety, które nie są niezbędny.
napisał/a: justynaplm 2016-05-19 16:41
Ja biegam już od 5 lat i też nie wyobrażam sobie biegania bez muzyki i odpowiednego obuwia
A może ktoś chce wsiąść udział w tak zwanym biegu dla twardzieli, moja znajoma mówiła mi, że jest takie coś organizowane 28 maja w Gdańsku. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji http://warriorsrun.com.pl/idea-biegu.html
napisał/a: koala12 2017-04-26 14:00
Z butami to też zależy czy będziesz biegać głównie po asfalcie czy masz jakąś leśną ścieżkę w okolic, bo to inny typ podłoża więc i buty muszą być inne.
napisał/a: szyszeczkas 2017-11-17 08:37
Tzn. nie musisz tego mieć, ale jeśli zamierzasz biegać na poważnie, to na pewno warto, zobacz - https://berens.pl/9-bielizna-termoaktywna Biega się bardziej komfortowo, to doskonale się sprawdza przy bardzo niskich temperaturach. Patrzcie przede wszystkim na jakość materiałów wybieranych produktów. Odzież, ma być przede wszystkim jakościowo wykonana, dawać komfort. Znany znaczek jest wam naprawdę zbędny.