bieganie - co potrzeba?

napisał/a: mari_s1 2008-08-12 12:49
Ja np. teraz będę biegać pod koniec sierpnia na tych zawodach [Mod: reklama usunięta] i nakłonili mnie do nich moi znajomi, którzy są totalnymi amatorami, więc każdy może spróbować swoich sił, wydaje mi się, że przynajmniej w kwestii tego biegu uczestnikom bardziej chodziło o wsparcie fundacji niż zwycięstwo w biegu :)
napisał/a: malinka20 2008-08-13 09:06
ooo, brzmi ciekawie. mozesz cos wiecej napisac o tym biegu? najwazniejsza wiadomosc to oczywiscie dystans :)
napisał/a: mari_s1 2008-08-13 18:58
Właśnie to co mnie w tym biegu najbardziej przeraża to jest dystans, 10 km aż tyle nigdy nie biegałam, więc zaczynam mieć stracha
napisał/a: malinka20 2008-08-14 10:14
no to rzeczywiscie sporo. ale moze jak biegna tam i amatorzy to nie bedzie zadnych limitow czasowych i bedzie mozna sobie wolno truchcikiem to przebiec. w sumie podobaja mi sie takie imprezy :) a juz jutro ide na zakupki po nowe buty i moze stroj, ale to jeszcze nie na stowe :)
napisał/a: mari_s1 2008-08-18 23:31
Oj moim zdaniem nie liczy się któremu się przybiegnie tylko intencje tego biegu, w końcu tutaj bardziej niż o rywalizację chodzi o jedność, ten bieg przecież jest organizowany na całym świecie :)
napisał/a: malinka20 2008-08-19 10:11
w sumie masz racje, ale wiesz - zawsze bieg to bieg i ktos tam bedzie ostatni, ktos nie dobiegnie etc. a to nie chcialabym byc ja - moze to moj profesjonalizm sie odzywa :)

tak czy inaczej - trenuje caly czas regularnie, nowe obuwie zakupione i dodatkowo specjalna koszulka. zaszalalam :) na dlugi likend bylam w domu rodzicow to pobiegalam sobie trosze wiecej po lesie - fantastyczna sprawa!!
napisał/a: MaMi 2008-08-19 11:40
mari_s1 napisal(a):Oj moim zdaniem nie liczy się któremu się przybiegnie tylko intencje tego biegu, w końcu tutaj bardziej niż o rywalizację chodzi o jedność, ten bieg przecież jest organizowany na całym świecie
zgadzam sie.Tymbardziej ze tak jak mowicie udzial bierze wielu amatorow ktorzy z pewnoscia na wynik w I trojce nie licza
napisał/a: mari_s1 2008-08-19 13:59
bieganie po lesie to akurat dla mnie ulubiona opcja :D ja też zaszalałam kupiłam sobie buty [Mod: reklama usunięta], świetne są, podobno do biegania bardziej po bieżni, ale jak to kobieta bardziej mi się podobały od tych + ;) a oparte są na tej samej technologi i mówię wam normalnie biega się świetnie :D
napisał/a: MaMi 2008-08-19 14:28
mari_s1 napisal(a):mówię wam normalnie biega się świetnie
no to super!zycze wytrwalosci :)...ja ostatnio biegam po stadionie bo boje sie po parku po kilku dziwnych incydentach ale i tak jest super
napisał/a: malinka20 2008-08-20 10:30
MaMi - jakie nieprzyjemne incydenty? :(

mari_s1 - a ktore te buty kupilas? te czerwone z kolcami??

ja do swojego biegania dolozylam brzuszki i przysiady - jestem z siebie dumna
napisał/a: celinkaa 2011-04-27 10:51
Trochę czasu już minęło od Waszych wpisów - zastanawiam się więc jak tam Wasze bieganie? Kontynuujecie. Ja w sumie zaczynam ale np. nie wyobrażam sobie biegania w samotności. Muszę mieć jakiegoś towarzysza ;)
napisał/a: Xelka 2011-04-27 11:58
A to ja też się pochwale , że biegam. Szykuje lebszą sylwetke na swoje wesele. Akurat ja biegam z narzeczonym , który wspiera mnie w mojej walce. Samej to nie wiem czy bym miała motywacje , a poztym czuła bym się dziwnie , ja biegam w parku.