5kg w miesiąc- jak to zrobić??

napisał/a: ultrafioletowa 2011-08-12 18:46
Cześć wszystkim)
Chciałam poprosić Was o pomoc drogie forumowiczki i forumowicze;). A mianowicie chodzi o to ze moje ciało ostatnio nabrało kilogramów. Szczególnie na brzuchu (stał się sflaczały, wałeczkowaty i ogólnie brzydki) oraz na udach- w ogóle moje nogi stały się jakieś większe. Mam 165cm i 64kg. Zawsze ważyłam 57kg i była to moja idealna waga, czułam się świetnie, atrakcyjna i było super. Niestety teraz "sflaczałam'';(. Za miesiąc wyjeżdżam z narzeczonym na wakacje i oczywiście nie chciałabym aby zobaczył mnie jako 'kluchę'. Macie jakieś dobre rady jak pozbyć się tych kilogramów? jakie ćwiczenia?? I czy w ogóle realne jest abym zrzuciła w miesiąc 5kg. Do tego chciałabym w jakiś sposób zaskoczyć mojego narzeczonego, ale kompletnie nie mam pomysłu jak, znacie jakiś trick jak tu odświeżyć na wakacjach związek? a może same coś zorganizowałyście, cokolwiek. Proszę o pomoc, Przepraszam jeśli mój post jest podobny do innych lub się powtórzył lub jest nie na temat.
Pozdrawiam:)
napisał/a: mnpszmer 2011-08-12 23:36
ultrafioletowa, poczytaj sobie to bo troche pisalam co mozna robic aby zdrowo schudnac http://forum.we-dwoje.pl/topics34/odchudzanie-vt22143.htm nie ma sensu powtarzac 2 razy tego samego bo sie zrobi smietnik.
napisał/a: AnnaRosiak 2013-03-24 20:24
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". [mod:reklama usunięta] zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu [mod:reklama usunięta] miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.[mod:reklama usunięta] w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie [mod:reklama usunięta]
napisał/a: kaaassiek 2013-08-02 12:01
Może jakieś ćwiczenia? Wiadomo, że od razu nie warto katować się nie wiadomo jak, bo według mnie to pierwszy krok do efektu jojo. Spróbuj też może jakiejś diety, ale też bez przesady. Życzę powodzenia!
mojamalami
napisał/a: mojamalami 2013-08-07 12:15
ja też sie tak czasami zapuszczam, zazwyczaj jak mam dużo stresu (wtedy jem co popadnie) i nie mam czasu ćwiczyć. ale zazwyczaj miesiąc mi wystarcza żeby się tych 5 kg pozbyć. nei wiem jak u ciebei, ale u mnei ogromną różniccę robi odstawienie słodyczy (bo zazwyczaj jadam ich sporo) i wieczornego alkoholu (wiem, że jest gorąco i chłodne piwko to marzenie, ale zostawiam to sobie na specjalne okazji, max 1 w tygodniu, a i wtedy staram sie pić białe wino). jeśli masz za dużo tłuszczyku na brzuchu czy udach, to wiadomo, że dobrze poćwiczyć, ale powinnaś wybrać taką aktywność, jaka ci sprawia przyjemność - ja chodzę na aerobik i pływam, dodatkowo łykam wcześniej figurę extraslim, żeby z tych moich wysiłków szybciej przyszły efekty (to typowy termogenik, przyspiesza spalanie tłuszczu). do tego peeling, balsam ujędrniająco-brązujący, maseczka odżywiająca na twarz i gwarantuję., że po miesiącu jest znacząca poprawa ;)
Agata_st
napisał/a: Agata_st 2013-08-08 13:28
hej dziewczyny. Własnie dołączyłam do waszego grona i chętnie poczytam wasze sposoby na zrzucenie kilogramów. Nie liczę, ze znajdę to cudowny przepis na odchudzanie, ale warto zawsze posłuchać sprawdzonych sposobów. Mój sposób to po prostu dieta i ćwiczenia. chociaz w taka pogode jak dziś ( ponad 35 stopni) nie chcę się jeść. Może macie sprawdzone sposoby na pozbycie się paru centymetrów z ud?
napisał/a: mariusz9270 2016-02-13 22:03
a może jakaś niekonwencjonalna metoda, np wróżka demi ma coś typu rytuał na odchudzanie, niewiadomo ile w tym prawdy ale nie jest aż taki drogi a jakby miał pomóc to wsumie czemu nie tutaj jest coś takiego [mod:reklama usunieta] i rytuały
napisał/a: Maylena 2016-03-08 15:23
5 kg to jeszcze nie jest tak dużo. Myslę, że wystarczy nieco więcej ruchu i oczywiście ograniczenie "słodkości".
napisał/a: mięta 2016-04-01 12:18
Maylena napisal(a):5 kg to jeszcze nie jest tak dużo. Myslę, że wystarczy nieco więcej ruchu i oczywiście ograniczenie "słodkości".


Niby nie tak duzo, ale sprobuj je zrzucic.. to nagle sie okazuje, ze nie jest tak prosto jak sie mysli :(
napisał/a: evelka 2016-04-08 14:56
Pięć kilo nie jest trudno zrzucić jeśli jesz dużo warzyw, owoców. Nie dodajesz cukru do potraw i napojów. Jesz chude mięso.
napisał/a: endo2000 2016-04-14 14:46
Jak dla mnie to 5kg w miesiąc to trochę niezdrowo... potem szybko można przybrać z powrotem i wcześniejszy wysiłek pójdzie na marne
napisał/a: Olaboga 2016-05-07 13:05
Jakaś dieta 1200 kcal pomoże, ale potem będzie jojo bo to za szybko. Zdrowo powinno się spadać o jakies 0,5 kg tygodniowo. W każdym razie masz tu link do diety 1200 kcal, jeśli bardzo potrzebujesz http://dietopedia.net.pl/diety-typu-x-kalorii/dieta-1200-kcal/